VBH

Spółka VBH specjalizuje się w sprzedaży okuć budowlanych i akcesoriów okiennych oraz drzwiowych. Do najpopularniejszych produktów w ofercie firmy zaliczają się wysokiej jakości zamki i wkładki bębenkowe, które z pełną odpowiedzialnością polecamy naszym klientom.

Historia i produkty VBH

Obecnie VBH jest holdingiem o zasięgu ogólnoświatowym. Niemiecka marka na swój niewątpliwy sukces pracowała przez wiele lat. Powstała w 1975 r. poprzez połączenie dwóch firm: Schill KG i Schippert Stetter KG, a już na początku lat 80. XX udało się jej otworzyć oddziały zagranicą ? najpierw w Wielkiej Brytanii, następnie w Holandii i Włoszech. Na początku lat 90. VBH stworzyła swoje oddziały w krajach Europy Środkowo-Wschodniej ? na Węgrzech, w Czechach, Słowenii i Polsce, a także Grecji i Belgii. Obecnie spółka posiada kilkadziesiąt oddziałów rozlokowanych na całym świecie, m.in. w Argentynie i Meksyku.

Asortyment VBH jest bardzo szeroki i obejmuje m.in.:

  • materiały montażowe;
  • okucia do okien i drzwi;
  • okucia do mebli;
  • farby i lakiery;
  • chemia budowlana;
  • narzędzia;

Głównym produktem VBH od wielu lat są okucia do okien i drzwi, między innymi ważny element oferty firmy stanowią obecnie zamki. Przedsiębiorstwo proponuje różnorodne modele przeznaczone do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych każdego rodzaju ? drewnianych, z PVC, aluminiowych, a nawet szklanych. W asortymencie VBH można znaleźć zarówno bardzo skuteczne zamki o najwyższej klasie bezpieczeństwa, jak i bardziej standardowe egzemplarze w korzystnej cenie.

Fachowe wsparcie w montażu, serwisie i konserwacji

W ofercie VBH można znaleźć m.in. zamki wpuszczane, magnetyczne, zapadkowo-ryglowe, ryglowe. Dostępne są również różnego rodzaju zasuwnice okienne i drzwiowe, a także akcesoria do zamkó. Tak samo szeroki asortyment obejmuje wkładki drzwiowe, wśród których pojawiają się z jednej strony najbardziej podstawowe modele, jak i egzemplarze z najwyższą odpornością na włamanie. Wszystkie produkty są dostępne w różnych rozmiarach i typach.

Co do jakości produktów z oferty VBH nie można mieć żadnych wątpliwości. Żeby móc się w pełni cieszyć zamkiem kupionym w VBH, należy jednak zadbać o jego prawidłowy montaż. Jeżeli masz wątpliwości, czy sobie z nim poradzisz we własnym zakresie, skontaktuj się z naszym Pogotowiem Zamkowym i uzyskaj stosowną pomoc. Gwarantujemy nie tylko profesjonalny montaż, ale również serwis i konserwację.

Zadzwoń do nas, gdy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy z zamkami każdej, dowolnej firmy. Możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od dnia i godziny, ponieważ działamy w trybie całodobowym, przez 365 dni w roku świadcząc usług ślusarskie na terenie Warszawy i okolic.