Kowal

Firma Kowal to producent i hurtowy dystrybutor zamków o różnym zastosowaniu. Wieloletnie doświadczenie, sprawdzone produkty i korzystne ceny decydują, że warto z nią podjąć współpracę. Poznaj historię i sprawdź ofertę Firmy Kowal, którą przybliżamy w niniejszym artykule.

Sukces wykuwany latami

Większość renomowanych firm produkujących zamki powstawała w latach 60. i 70., jako niewielkie przedsiębiorstwa, przeważnie o rodzinnym charakterze i lokalnym zasięgu działania. Wraz z biegiem lat udało im się jednak zdobyć kolejne rynki i rozwinąć na ogromną skalę, przeistaczając się w duże spółki, operujące w wielu krajach i zatrudniające kilkadziesiąt, często nawet kilkaset osób. Nie inaczej było w przypadku Firmy Kowal.

Firma Kowal rozpoczęła działalność w 1973 r. w Świątnikach Górnych w województwie małopolskim. Powstała jako rodzinne przedsiębiorstwo, podczas gdy obecnie produkty sygnowane jej marką z powodzeniem sprzedaje się w wielu krajach europejskich. W efekcie dynamicznego rozwoju w 2003 r. firma otworzyła nowy i nowoczesny zakład produkcyjny, rezygnując ze starej siedziby. Wysoką jakość wyrobów wychodzących z fabryki Firmy Kowal gwarantuje spełnienie standardów zgodnych z certyfikatem ISO 9001.

Oferta Firmy Kowal obejmuje zamki wytwarzane bezpośrednio w jej zakładzie pod markami:

  • Atlas,
  • Alfa
  • Gama,
  • Minos.

Oferta Firmy Kowal

Zamki nawierzchniowe drzwiowe oferowane przez Firmę Kowal należą do kategorii najbardziej podstawowych. Trudno wśród nich szukać egzemplarzy wyróżniających się najwyższą klasą zabezpieczeń czy zaawansowaniem technologicznym. Nadają się natomiast znakomicie do standardowego, domowego zastosowania, bo są solidne, sprawdzone i przede wszystkim konkurencyjne cenowo. Produktem wyróżniającym Firmę Kowal na tle konkurencji są różnego rodzaju zamki do bram szeregowych marki Kastel.

Co istotne, Firma Kowal nie prowadzi sprzedaży indywidualnej, oferując wyłącznie hurtową współpracę. Jej produkty dostępne są w sklepach i u dystrybutorów w całej Polsce, jak również w wielu krajach europejskich. Polecamy zamki marek Alfa, Atlas i Gama jako atrakcyjne cenowo, pewne, solidnie wykonane i cechujące się łatwym montażem. Jeżeli mimo to nie chcesz go przeprowadzać we własnym zakresie, skontaktuj się z naszym Pogotowiem Zamkowym, a zrobimy to za Ciebie.

Zamki Firmy Kowal nie są wieczne ani niezniszczalne ? czasami trzeba je serwisować i konserwować. To z kolei wymaga wiedzy, doświadczenia, umiejętności i odpowiedniego sprzętu ? wszystko to możemy zapewnić jako zespół ślusarzy z Pogotowia Zamkowego. Daj znać, co możemy dla Ciebie zrobić i jakiej pomocy potrzebujesz, a zjawimy się choćby natychmiast. Działamy bowiem w trybie całodobowym, oferując usługi ślusarskie na obszarze Warszawy i okolic. Zadzwoń już teraz!