Serwis Romus – zamki ROM

Dobrze, że są na rynku takie firmy jak ROMUS. Dowodzą, że polskie produkty potrafią spełniać najwyższe standardy – także antywłamaniowe. Od lat polecamy je naszym klientom i w każdej chwili jesteśmy gotowi, żeby je serwisować. Poznaj bliżej markę odpowiedzialną za zamki ROM i związane z tym możliwości Pogotowia Zamkowego.

Zamki ROM, na które można liczyć

Już w latach 70. należy upatrywać korzeni marki ROMUS. Zakład zaczynał od prac budowlanych, ale jego specjalnością szybko stała się produkcja zabezpieczeń – oryginalnych, antywłamaniowych i niezwykle skutecznych. Oferta firmy składa się z obiektywnie bardzo dobrych produktów. Dzięki atestom i certyfikatom (aż 7. klasa!) możesz być spokojny o jakość wybranych zabezpieczeń, okuć czy rozet. Instytut Mechaniki Precyzyjnej zbadał to zawczasu.

Sprawdzone zamki nakładane i wpuszczane

Wśród produktów ROMUS wyróżniamy takie modele jak:

  • ROM 3X ze wzmocnionym zaczepem i 2-brodowymi, stalowymi kluczami;
  • ROM 4X z 9 zapadkami (400 tys. kombinacji), zapadką przeciwbieżną, wzmocnionym zaczepem i 2-brodowymi, stalowymi kluczami;
  • ROM 5X z 9 zapadkami (400 tys. kombinacji), zapadką przeciwbieżną, wzmocnionym zaczepem i 2-brodowymi, stalowymi kluczami oraz możliwością zamontowania dodatkowego klucza od wewnątrz.

Jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa dają standardowe modele wpuszczane. Wśród modeli ROM wyróżniają się użyciem 3, 4, a nawet 5 bolców, co skutecznie powstrzymuje potencjalnych włamywaczy przed błyskawiczną i cichą akcją. Dzięki zastosowaniu stalowych elementów przewiercenie praktycznie jest możliwe.

Firma Romus postawiła również na innowacyjność, wprowadzając na rynek możliwość blokowania klamki w pozycji „zamknięte”. Dodaj do tego atestowane okucia oraz inne, profesjonalne zabezpieczenia, a Twój dom lub biuro, w którym pracujesz, staną się oazą bezpieczeństwa. I to dzięki zastosowaniu produktów z Polski!

Pomoc wykwalifikowanych specjalistów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę w Warszawie i jej okolicach. Tworzymy zespół doświadczonych, ale wciąż kreatywnych i rozwijających się ślusarzy, którzy błyskawicznie reagują na wszelkie problemy z drzwiami. Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich zabezpieczeń? Jesteś w prawdziwych tarapatach po włamaniu? Zaufaj nam i zadzwoń, choćby w środku nocy!

Jeżeli chodzi o zamki ROM i inne produkty marki ROMUS, oferujemy:

  • sprzedaż i montaż zamków oraz wkładek antywłamaniowych;
  • awaryjne otwieranie drzwi w zatrzaśniętym mieszkaniu;
  • konserwację i naprawę zabezpieczeń i drzwi;
  • profesjonalne doradztwo w zakresie domowego bezpieczeństwa;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny najpopularniejszych marek, m.in. ROMUS;
  • inne usługi ślusarskie.