Serwis zamków

Wielu ślusarzy oferuje „kompleksowy” serwis zamków, ale czy przekłada się to na rzeczywiście wiele możliwości? Nie w każdym przypadku. Poznaj Pogotowie Zamkowe w Warszawie – markę, na którą możesz zawsze liczyć. Masz wsparcie w praktycznie każdym przypadku awarii związanej z bezpieczeństwem, drzwiami, zamkami.

Pełny serwis zamków w Warszawie

Specjalizujemy się przede wszystkim w montażu i naprawie zamków i wkładek, także antywłamaniowych. Mogą być to modele praktycznie każdego producenta, z różnych państw. Działamy jakoautoryzowany serwis zamków tak renomowanych firm jak np. Gerda, Mul-T-LOCK, TASKO, ROMUS i chętnie polecamy je naszym klientom.

Jeżeli zależy Ci na większym bezpieczeństwie we własnych czterech ścianach, doradzimy Ci wybór odpowiedniego produktu. Na terenie Warszawy zajmujemy się sprzedażą sprawdzonych mechanizmów, które prezentują się okazale nie tylko za sprawą rzetelnych certyfikatów niezależnych ośrodków badawczych, ale także dzięki praktycznemu zastosowaniu, które utarło nos niejednemu włamywaczowi.

Wiemy, że nie ma mechanizmów nie do zastąpienia. Każda część kiedyś musi się zużyć. Dlatego dbamy zarówno o naprawienie zepsutych zamów i wkładek, jak i ich zabezpieczenie na przyszłość. Mamy przy sobie preparaty, które pozwalają być spokojnym o kwestie rdzy, brudu czy zacinania.

Nasze narzędzia są ściśle dopasowane do konkretnych modeli, dzięki czemu serwis przebiega szybko i bez dodatkowych szkód. Montaż, demontaż, sprzedaż, naprawa, konserwacja – to wszystko oferujemy w ramach jednej usługi. Nasi ślusarze czekają na Twój telefon przez całą dobę i są do Twojej dyspozycji w Warszawie i okolicach w każdym dniu tygodnia!

Inne usługi

Nasz Serwis nie musi się ograniczać tylko do spraw związanych z wkładką w drzwiach. Interesuje nas chociażby pomoc z Twoim samochodem. W nagłych wypadkach możesz liczyć na naszą pomoc w Warszawie w zakresie:

  • zatrzaśnięto auto,
  • złamane kluczyki do samochodu,
  • rozładowany akumulator w samochodzie

Przyjeżdżamy na miejsce najszybciej, jak to możliwe. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic, dlatego w każdej stresującej sytuacji związanej z kluczykami w Twoim samochodzie możesz liczyć na naszą błyskawiczną reakcję. Warto zaufać doświadczonemu ślusarzowi, ponieważ dzięki temu łatwo uniknąć takich konsekwencji jak wybita szyba, czy naruszone zabezpieczenia. Co istotne, nie ma znaczenia rok produkcji, marka czy model samochodu!

Ponadto oferujemy serwis pogwarancyjny oraz powłamaniowy. Masz problem z drzwiami, bo zostały wyłamane podczas wizyty złodziejów? Nasze ślusarsko-spawalnicze propozycje są jak najbardziej na miejscu.

Serwis zamków może dotyczyć różnych zagadnień. Pomagamy także w nietypowych sytuacjach, jak np. konieczność włamania się do własnego domu czy otwarcie zatrzaśniętego sejfu, w którym znajdują się cenne rzeczy.

Liczne szkolenia, korzystne ceny, świetny sprzęt, mobilność i elastyczny grafik czynią nas konkurencyjną firmą na warszawskim rynku. Przekonaj się o tym osobiście, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Twoje bezpieczeństwo jest w naszym interesie i stanowi dla nas priorytet!