LOB

Wśród firm, które najczęściej polecamy klientom w zakresie bezpieczeństwa, od dawna znajduje się LOB S.A. – marka zawsze dbająca o najwyższą jakość. Możemy potwierdzić, że serwisowanie i montowanie zamków, wkładek i innych produktów tego producenta zwiększa bezpieczeństwo budynku. Przyjrzyjmy się bliżej firmie LOB.

Droga pełna doświadczeń

Dziś firma LOB kojarzy się z setkami produktów we wciąż udoskonalanej ofercie, zawierającej zamki wierzchnie, wkładki bębenkowe czy systemy master key. Zasięg firmy dawno przekroczył polskie granice, a wieloletnia tradycja pozwala z optymizmem patrzeć na przyszłość i rozwój marki. Kojarzysz kłódki i zamki YETI? Mówimy właśnie o firmie odpowiedzialnej za ich sukces.

Historia LOB sięga jeszcze międzywojnia. W 1927 r. powstała Mechaniczna Fabryka Zamków MEFAZA, a w 1930 r. Mechaniczna Fabryka Szpilek. Powojenna nacjonalizacja sprawiła, że powstała najpierw Leszczyńska Fabryka Okuć Budowlanych, a następnie Zakłady Elementów Wyposażenia Budownictwa, czyli popularny Metalplast z Leszna. Transformacja pozwoliła zreorganizować i zrestrukturyzować firmę, która od 10 lat działa na nowoczesnych warunkach, nie tylko podtrzymując tradycyjnie wysoką jakość, ale dbając o rozwój, komunikację, dystrybucję i świeże podejście do biznesu.

LOB nieustannie unowocześnia produkcję i troszczy się o rzetelne badania swoich produktów. Kompleksowe podejście łączy się z zaawansowaną dystrybucją, dzięki czemu zamki tej firmy są dostępne jednocześnie w niewielkich sklepikach specjalistycznych, wielkopowierzchniowych dyskontach budowlanych, przez Internet i u partnerskich ekip montażowych. Celem firmy jest rola lidera w branży zabezpieczeń i wiele wskazuje na to, że ta wizja jest całkiem realna. Poznaj produkty, które szczególnie polecamy Tobie i innym klientom!

Zamki wierzchnie

LOB słynie ze sprawdzonych, trwałych zamków wierzchnich dostępnych w różnych wymiarach. Jeżeli poszukujesz standardu 50 lub 60 mm, bez problemu znajdziesz dla siebie odpowiedni model. Produkty z serii TB, TZ, TD, Taurus, YETI i Cyklop idealnie nadają się do dodatkowego zabezpieczenia drzwi wejściowych, tak lewych, jak i prawych. Atestowane, estetyczne, solidne konstrukcje, a wśród nich rozwiązania antywłamaniowe, to wskazany wybór do domów i mieszkań.

Zamki wpuszczane

Zamki wpuszczane stanowią elementarne zabezpieczenie wszystkich drzwi wejściowych i trudno wyobrazić sobie optymalną ochronę domu bez ich użycia. W zależności od wariantu mogą bazować na wkładce bębenkowej, zastawce lub braku klucza, co można zastosować w przypadku łazienek. LOB produkuje także uniwersalne zamki, w których kierunek działania można błyskawicznie zamienić w zależności od potrzeb i bez konieczności demontażu. Produkty posiadają m. in. atesty Instytutu Techniki Budowlanej.

Wkładki cylindryczne i bębenkowe

Wkładki, które LOB sukcesywnie wypuszcza na rynek, również są badane i certyfikowane przez Instytut Techniki Budowlanej oraz Instytut Mechaniki Precyzyjnej. Ich jakość pozwala spokojniej myśleć o zabezpieczeniu drzwi. Mechanizmy trwałe, wytrzymałe, odporne na skutek upływającego czasu ? po proste warte wydania tych kilkudziesięciu złotych.

Współpraca z Pogotowiem Zamkowym

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi z bezpieczeństwem, przywiązujemy szczególną wagę do jakości produktów, które polecamy naszym klientom. Oferujemy serwis, montaż, konserwację i wymianę zamków oraz wkładek marki LOB ? zupełnie świadomie, biorąc pod uwagę ich certyfikaty, wytrzymałość oraz innowacyjność.