Pogotowie ślusarskie

Zaufany ślusarz to osoba, którą naprawdę warto mieć w pogotowiu, mogąc do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Właśnie taki model usług oferujemy. Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz liczyć na naszą błyskawiczną i profesjonalną interwencję.

1. Awaryjne otwieranie samochodów

Sytuacja należąca do szczególnie niepożądanych, lecz stosunkowo częstych. W pośpiechu lub nieuwadze bardzo łatwo zatrzasnąć auto z kluczykami w środku. Rozwiązaniem nie jest jednak wybijanie szyby, która jest niebezpieczna i droga. O wiele lepiej zadzwonić po ślusarza, który otworzy każdy samochód. Bez zbędnych szkód i na jeden telefon – oto nasza propozycja dotycząca awaryjnego otwierania pojazdów w Warszawie i okolicach.

2. Awaryjne otwieranie mieszkania

Kolejna z absurdalnych scen, której nie życzymy nikomu. Podchodzisz do drzwi własnego domu lub mieszkania i nie możesz  ich otworzyć. Dlaczego? Może zgubiłeś klucze, może mechanizm uległ ostatecznej awarii. W każdym z przypadków wiemy, co robić. Kontrolowane włamanie do Twojego domu to kwestia dobrania odpowiednich narzędzi ślusarskich oraz wykorzystania wieloletniego doświadczenia, które zebraliśmy interweniując w wielu niecodziennych sytuacjach.

3. Awaryjne otwieranie sejfów

Sejf – posiadasz go? Jeśli tak, zapewne przechowujesz w środku gotówkę, dokumenty, broń, papiery wartościowe lub inne cenne przedmioty. Nie wnikamy w szczegóły, wiemy jedynie, że zależy Ci na bezpieczeństwie i poufności. Co jednak w sytuacji, gdy zgubisz klucze i nie możesz dostać się do środka? Przecież wiesz, że amatorska próba włamania zda się na nic… Pozostaje Pogotowie Zamkowe. Dojedziemy równie szybko, co otworzymy przed Tobą sejf. O nic się nie martw – gwarantujemy skuteczną interwencję i 100% dyskrecję.

4. Sprzedaż, montaż i wymiana zamków oraz wkładek

Serwis zamków w Warszawie na telefon? Meldujemy się na całodobowym posterunku! Jeżeli od ręki chcesz wymienić lub wstawić zamek do drzwi, mamy w ofercie bardzo wiele interesujących, atestowanych modeli, które cechują się szczególnym naciskiem na kwestie jakości i bezpieczeństwa. Po prostu wybierz najbardziej odpowiedni model, a my go bezzwłocznie zamontujemy w profesjonalny i sprawdzony sposób.

5. Naprawa i konserwacja zamków oraz zabezpieczeń

Nawet najlepsze zabezpieczenia z czasem ulegają zniszczeniu. Na przykład zamki są narażone na kurz, brud, korozję… Wiemy, w jaki sposób przedłużyć żywotność antywłamaniowych produktów. Zajmujemy się również gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem topowych marek na rynku, np. GERDA.

6. Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa

Dobrze wiesz, że każdy dom i mieszkanie mają swoją specyfikę. Dlatego dobór zabezpieczeń jest kwestią bardzo indywidualną. Korzystając z bogactwa doświadczeń, doradzamy i pośredniczymy w zakupie takich produktów, jak zamki (wpuszczane, wierzchnie, centralne), wkładki (cylindryczne, bębenkowe), samozamykacze, kłódki czy klamki.

7. Usługi ślusarskie 24h

Przekonaj się o tym w praktyce – nasz serwis obejmuje bardzo wiele usług, które mogą przydać się w Twoim domu. Naprawy powłamaniowe, spawanie, nietypowe zlecenia ślusarskie… Podejmujemy się każdego wyzwania w naszej specjalizacje, które zaproponujesz. Choćby w tej chwili. Zadzwoń po warszawskie Pogotowie Zamkowe – 507 12 12 12.