Serwis Mul-T-Lock

Zamki Mul-T-Lock są znane na całym świecie. Nie bez przyczyny uważa się je za gwarancję bezpieczeństwa. Od lat zapewniamy ich profesjonalny serwis i nie ma cienia przesady w stwierdzeniu, że robimy to dobrze. Autoryzowane wsparcie dla rozwiązań Mul-T-Lock? Zadzwoń po Pogotowie Zamkowe!

Globalna marka w polskim domu

Od kilkudziesięciu lat marka Mul-T-Lock pełni rolę lidera w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości, innowacyjnych zabezpieczeń dla domów, mieszkań, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Mul-T-Lock z pożytkiem dla klientów dominuje na międzynarodowym rynku, wprowadzając nieustanne udoskonalenia swoich popularnych produktów.

Za szeroko zakrojoną promocją, sporym zatrudnieniem i milionowymi obrotami idą wyjątkowa jakość i pomysłowość. Potwierdzają je takie certyfikaty i standardy jak UL, CEN, VDS, SKG, CPC, A2P, ISO 9001/2000, ISO14001 czy SI 18001.

Skoro sprzedaż obejmuje ponad 70 państw, marki Mul-T-Lock nie brakuje także w Polsce. Oferuje produkty z wyższej półki zabezpieczeń, zamki i wkładki polecane w przypadku wszystkich drzwi wejściowych. Nie wspominając o technologicznie zaawansowanych dodatkach i akcesoriach. Jak dobrać optymalny model? Gdzie zamówić konkretną część? W jaki sposób ją zamontować lub naprawić? Na tego typu pytania warto odpowiedzieć ze wsparciem profesjonalistów – polskich partnerów marki Mul-T-Lock.

Certyfikowany serwis Mul-T-Lock w Warszawie

Pogotowie Zamkowe posiada certyfikat autoryzacji, dzięki któremu oferujemy:

  • montaż i demontaż;
  • sprzedaż;
  • wymianę;
  • naprawę;
  • konserwację

produktów, a przede wszystkim zamków Mul-T-Lock. Znamy ich budowę, najmocniejsze strony i możliwości. Wiemy, jaki rozmiar i typ zamka dobrać do konkretnych drzwi oraz potrzeb klienta. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników globalnej marki i zaufaj zespołowi ślusarzy, którzy od lat budują doświadczenie w oparciu o najwyższej jakości sprzęt oraz innowacyjne zabezpieczenia.

Co wyróżnia zamki Mul-T-Lock?

  • Innowacyjny system obrotowego bębenka z teleskopowymi pinami.
  • Opatentowana struktura bębenka odpornego na manipulacje wytrychem.
  • Stalowe wzmocnienia uniemożliwiające przewiercenie.
  • Dziesiątki lat prawidłowego działania dzięki optymalnej konstrukcji i odpowiedniej konserwacji.

Dlatego bez obaw polecamy zamki i inne produkty firmy Mul-T-Lock. Gwarantujemy w pełni profesjonalny i odpowiadający zaleceniom producenta montaż, a także serwis w przypadku konieczności naprawy lub serwisu. Zaufaj doświadczeniu i umiejętnościom, które pozwoliły zdobyć tak ważny certyfikat.