Serwis Tasko

Gdy klienci pytają nas, jaki zamek wybrać, zawsze doradzamy zakup tego lepszego, antywłamaniowego. Choć nie istnieją produkty gwarantujące 100% bezpieczeństwa, wiele z nich zbliża się do tego ideału. Należą do nich między innymi zamki TASKO 3000!

Sprawdzone rozwiązanie od kilkunastu lat na rynku

Zamek bębenkowy pojawił się w sprzedaży w 2001 roku i od lat stanowi jeden z najciekawszych modeli, nadal chętnie wybieranych przez konsumentów. Świetnie sprawdza się nie tylko w przypadku domów, ale również obiektów użyteczności publicznej oraz biur. Jednym z mechanizmów stanowiących o sile zamka jest cylinder z atestem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, co oznacza, że został sprawdzony w ramach niezależnych, wiarygodnych testów.

Dzięki współpracy z firmą KABA, zamek Tasko 3000 jest wyposażony we wkładkę antywłamaniową, której od lat nie są w stanie pokonać nawet bardziej doświadczeni włamywacze. Co ciekawe, by dorobić klucz do takiego zamka, potrzebne jest posiadanie specjalnej karty bezpieczeństwa, więc nikt nie może tego uczynić bez Twojej autoryzacji.

Mimo upływu lat marka ta ma się dobrze. Profil kluczy pExtra jest chroniony patentem do roku 2022. Cylinder z klasą C, wspólna technologia Kaba/Tasko, wysoka jakość zastosowanych materiałów i technologii produkcji – oto największe zalety modeli antywłamaniowych, który szczerze polecamy.

Serwis Pogotowia Zamkowego

Zamki Tasko 3000 są jednymi z naszych ulubionych modeli. Od lat specjalizujemy się w ich kompleksowym serwisie. W konkurencyjnej cenie możemy zaproponować:

  • montaż nowych i demontaż starych wkładek oraz zamków;
  • awaryjne otwieranie antywłamaniowego mechanizmu;
  • konserwację produktu w celu wydłużenia jego żywotności;
  • naprawę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz powłamaniową.

A to wszystko na terenie Warszawy i okolic, bez długiego czasu oczekiwania – zawsze, kiedy potrzebujesz pomocy. W przypadku awarii choćby w środku nocy, ponieważ Pogotowie Ślusarskie  działa przez całą dobę i czuwa nad Twoim bezpieczeństwem oraz komfortem mieszkania bez przerwy.

Wśród polecanych przez nas produktów znajduje się zamek Tasko 3000. Absolutnie nie bez podstaw. Wierzymy i wiemy, że ochrona Twojego mienia zwiększa się dzięki stosowaniu antywłamaniowych, atestowanych rozwiązań. Certyfikaty takich ośrodków jak Instytut Mechaniki Precyzyjnej budują uzasadnione zaufanie do marki Tasko. Wybieraj rozsądnie i korzystaj z technologii, które udowadniają, że polska myśl techniczna ma się całkiem nieźle! Podobnie jak jakość usług profesjonalnego zespołu ślusarzy z Warszawy z Pogotowia Zamkowego.