Montaż i wymiana zamków

Całodobowy serwis zamków GERDA

W temacie montażu i wymiany zamków nie ma przed nami tajemnic. Po prostu specjalizujemy się w tym, co dla wielu jest najważniejszą cechą domu – bezpieczeństwie. Dlatego zaufaj nam w tej kwestii, bo montażem i wymianą zamków zajmujemy się od lat, realizując nasze usługi w trosce o każdy detal. Sprawdź, jak i kiedy możemy Ci pomóc!

Nasza oferta obejmuje:

  • naprawę, wymianę i konserwację zamków GERDA i innych
  • klamki, kłódki, szyldy antywłamaniowe, wizjery, samozamykacze, wkładki, itp.
  • regulację, naprawę drzwi Gerda i innych
  • montaż, wymianę wkładek do drzwi
  • SERWIS DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH

Montaż zamków:

Znakomite połączenie wiedzy teoretycznej oraz wysokich umiejętności praktycznych pozwala nam na w pełni profesjonalny montaż zamków niezależnie od rodzaju zamka i drzwi (drewniane, antywłamaniowe, aluminiowe etc.) Dbając o najwyższe zadowolenie z usług Pogotowia Zamkowego staramy się montować zamki w możliwie krótkim terminie.

Wymiana zamków:

W każdym domu i mieszkaniu przychodzi moment, kiedy niezbędna staje się wymiana zamków. Warto w tym przypadku skorzystać z usług fachowców, posiadających bogate doświadczenie w wymianie zamków dowolnego rodzaju (np. ze zwykłych na antywłamaniowe) oraz w różnych sytuacjach losowych (np. zagubienia klucza, uszkodzenia zamka etc.).

Serwis Gerda:

Prace wykonywane w ramach prowadzonego serwisu Gerda pozwalają zachować pełną sprawność, niezawodność wszystkich zamków oraz drzwi antywłamaniowych tego producenta, a także skutkują przedłużeniem ich imponującej żywotności. Serwis Gerda to zarówno konserwacja, naprawa, jak i wymiana zużytych elementów i mechanizmów.

 

Sprzedajemy, montujemy, wymieniamy

Jako zespół doświadczonych ślusarzy oglądaliśmy w życiu niezliczoną ilość drzwi wejściowych. Niestety, wiele osób zapomina, że wyborem odpowiednim montażem zamka i dodatkowych zabezpieczeń można znacząco podnieść poziom ochrony budynku – w tym najważniejszego, własnego domu.

Na rynku, również Polskim, nie brakuje specjalistycznych produktów, które w całkiem przystępnej cenie gwarantują poczucie bezpieczeństwa. Renomowane ośrodki badawcze przyznają certyfikaty poparte profesjonalnymi badaniami, o które zabiegają czołowi producenci. Dzięki temu wiemy, które modele spełniają wysokie normy zabezpieczenia przed włamaniem, na przykład poprzez ryzyko przewiercenia lub złamania mechanizmów.

Ta wiedza pozwala nam nie tylko świadczyć kompleksowe usługi związane z montażem i wymianą zabezpieczeń, ale również oferować ich sprzedaż. Doradzamy, które produkty sprawdzą się w przypadku konkretnych drzwi, danego budynku. Dostarczamy Ci najlepsze rozwiązania prosto do domu.

Aby zabezpieczenia działały prawidłowo, niezbędny jest profesjonalny montaż. Gdy mechanizm jest na tyle uszkodzony, że nie spełnia już swojej podstawowej roli, również trzeba się go pozbyć i zastąpić nowym. W obu przypadkach polecamy naszą pomoc. Wystarczy, że zadzwonisz po Pogotowie Zamkowe, a my, używając odpowiednich narzędzi i bogatego doświadczenia, zamontujemy lub wymienimy zamek w Twoich drzwiach.

Naprawiamy i zabezpieczamy

Nie wszystkie zabezpieczenia trzeba od razu wymieniać. Czasami wystarczy ich naprawa, aby przestały się zacinać i znów działały tak, jak tego oczekujesz. Dlatego sięgamy po odpowiednie narzędzia i techniki, naprawiając produkty praktycznie wszystkich producentów.

W celu uniknięcia ponownej awarii albo nowego modelu, dopiero co zamontowanego produktu, zachęcamy do konserwacji zgodnie z zaleceniami producenta. Dysponujemy specjalnymi preparatami, które oczyszczają i chronią wrażliwe zakamarki zamka przed brudem, rdzą, wodą i innymi niekorzystnymi czynnikami.

Wyznajemy zasadę, którą być może podzielasz: lepiej dmuchać na zimne i upewniać się co do bezpieczeństwa domu. Dlatego robimy wszystko, żeby nasz serwis przełożył się na Twoje poczucie komfortu i spokoju. Gdy widzisz, że z mechanizmem w drzwiach dzieje się coś niepokojącego, nie czekaj. Wykręć numer Pogotowia Zamkowego – będziemy najszybciej, jak się da.

W trosce o bezpieczeństwo 24 godziny na dobę

Pracujemy w trybie całodobowym, dojeżdżając na terenie całej Warszawy oraz jej okolic. Odpowiadamy na Twoje potrzeby o każdej porze dnia i nocy. Serwisujemy zamki różnych producentów, niezależnie od stopnia trudności i zaawansowania mechanizmu. Podaj adres, pod jaki mamy dojechać. W korzystnej cenie dajemy Ci ślusarskie doświadczenie i pasję. Zadzwoń lub napisz już teraz!

Ponadto zapewniamy montaż i wymianę zamków i wkładek renomowanych firm:
GERDA, ABLOY, ALFA, ASSA, CR, DIERRE, DOM, FORT, GE-GE, ISEO, JANIA, LOB, MOTTURA, MULTI LOCK, OMEGA, OPTIMUS, PTZ, ROM, SAB, SECUREME, SIAS, SUPER LOCK, STARK, TASCO, TAURUS, TITAN, WILKA, WINKHAUS, WITEX, YALE, YARDENI, i inne.

Świadczymy usługi CAŁODOBOWO na terenie Warszawy i okolic.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjne przez 24 h.