Ślusarz

Nie istnieją dla nas zlecenia niemożliwe. Właśnie dlatego możemy rozwiązywać Państwa codzienne kłopoty. Gdy tylko pojawi się palący problem, wystarczy do nas zadzwonić. Nasz ślusarz czeka gotowy do działania.

Zajmujemy się świadczeniem usług spawalniczo-ślusarskich z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesnych technik. Podczas wykonywania powierzonych zleceń stosujemy sprawdzone przez nas triki, które pozwalają nam na sprawne i nieszkodliwe otwieranie drzwi oraz naprawę zamków, w tym także bezawaryjne otwieranie samochodów.

Z naszej pomocy można skorzystać w razie trwałego uszkodzenia drzwi mieszkaniowych lub trudności z otwarciem drzwi samochodowych. Nasze wsparcie jest nieocenione również w przypadku, w którym doszło do włamania i skutecznego uszkodzenia zamka.

Dodatkowo mogą Państwo liczyć na całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych GERDA. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o zadowolenie klientów oraz precyzję w wykonywaniu naszej pracy.

Spośród innych przedsiębiorstw świadczących usługi ślusarskie wyróżnia nas profesjonalizm i precyzja w zakresie:

  • montażu i wymiany zamków w drzwiach z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi,
  • bezawaryjnego otwierania drzwi samochodów bez uszkodzenia zamka,
  • awaryjnego otwierania drzwi w mieszkaniu lub biurze,
  • naprawy i konserwacji zamków,
  • całodobowego serwisu zamków GERDA,
  • serwisu zamków i konserwacji,
  • napraw po włamaniach,
  • spawania zamków.

Jeżeli interesują Cię kompleksowe usługi ślusarskie, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia. Precyzja, dokładność, staranność i odpowiedzialność to najważniejsze zasady, którymi się kierujemy w naszej pracy. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo na różne sposoby, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy ślusarz jest Ci potrzebny do wymiany zamka w drzwiach zewnętrznych, czy do awaryjnego otwarcia zatrzaśniętego samochodu, możesz liczyć na naszą pomoc.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który decyduje, że nasze usługi ślusarskie są całkowicie bezinwazyjne i nie powodują zbędnych szkód. Nawet jeśli chcesz otworzyć zatrzaśnięty zamek w drzwiach od domu lub od samochodu, nasz ślusarz zrobi to bez dodatkowych strat. Zapomnij o wybijaniu szyby czy wywiercaniu zamka – sięgnij po profesjonalne usługi ślusarskie i powierz niezbędne prace w ręce specjalistów.

Zaufany ślusarz to osoba, którą naprawdę warto mieć w pogotowiu, mogąc do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Właśnie taki model usług oferujemy. Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz liczyć na naszą błyskawiczną i profesjonalną interwencję.

Awaryjne otwieranie samochodów

Sytuacja należąca do szczególnie niepożądanych, lecz stosunkowo częstych. W pośpiechu lub nieuwadze bardzo łatwo zatrzasnąć auto z kluczykami w środku. Rozwiązaniem nie jest jednak wybijanie szyby, która jest niebezpieczna i droga. O wiele lepiej zadzwonić po ślusarza, który otworzy każdy samochód. Bez zbędnych szkód i na jeden telefon – oto nasza propozycja dotycząca awaryjnego otwierania pojazdów w Warszawie i okolicach.

Awaryjne otwieranie mieszkania

Kolejna z absurdalnych scen, której nie życzymy nikomu. Podchodzisz do drzwi własnego domu lub mieszkania i nie możesz  ich otworzyć. Dlaczego? Może zgubiłeś klucze, może mechanizm uległ ostatecznej awarii. W każdym z przypadków wiemy, co robić. Kontrolowane włamanie do Twojego domu to kwestia dobrania odpowiednich narzędzi ślusarskich oraz wykorzystania wieloletniego doświadczenia, które zebraliśmy interweniując w wielu niecodziennych sytuacjach.

Awaryjne otwieranie sejfów

Sejf – posiadasz go? Jeśli tak, zapewne przechowujesz w środku gotówkę, dokumenty, broń, papiery wartościowe lub inne cenne przedmioty. Nie wnikamy w szczegóły, wiemy jedynie, że zależy Ci na bezpieczeństwie i poufności. Co jednak w sytuacji, gdy zgubisz klucze i nie możesz dostać się do środka? Przecież wiesz, że amatorska próba włamania zda się na nic… Pozostaje Pogotowie Ślusarskie. Dojedziemy równie szybko, co otworzymy przed Tobą sejf. O nic się nie martw – gwarantujemy skuteczną interwencję i 100% dyskrecję.

Sprzedaż, montaż i wymiana zamków oraz wkładek

Serwis zamków w Warszawie na telefon? Meldujemy się na całodobowym posterunku! Jeżeli od ręki chcesz wymienić lub wstawić zamek do drzwi, mamy w ofercie bardzo wiele interesujących, atestowanych modeli, które cechują się szczególnym naciskiem na kwestie jakości i bezpieczeństwa. Po prostu wybierz najbardziej odpowiedni model, a my go bezzwłocznie zamontujemy w profesjonalny i sprawdzony sposób.

Naprawa i konserwacja zamków oraz zabezpieczeń

Nawet najlepsze zabezpieczenia z czasem ulegają zniszczeniu. Na przykład zabezpieczenia są narażone na kurz, brud, korozję… Wiemy, w jaki sposób przedłużyć żywotność antywłamaniowych produktów. Zajmujemy się również gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem topowych marek na rynku, np. GERDA.

Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa

Dobrze wiesz, że każdy dom i mieszkanie mają swoją specyfikę. Dlatego dobór zabezpieczeń jest kwestią bardzo indywidualną. Korzystając z bogactwa doświadczeń, doradzamy i pośredniczymy w zakupie takich produktów, jak zamki (wpuszczane, wierzchnie, centralne), wkładki (cylindryczne, bębenkowe), samozamykacze, kłódki czy klamki.

Usługi ślusarskie 24 h

Przekonaj się o tym w praktyce – nasz serwis obejmuje bardzo wiele usług, które mogą przydać się w Twoim domu. Naprawy powłamaniowe, spawanie, nietypowe zlecenia ślusarskie… Podejmujemy się każdego wyzwania w naszej specjalizacje, które zaproponujesz. Choćby w tej chwili. Zadzwoń po warszawskie Pogotowie Zamkowe – 507 12 12 12.

Przez całą dobę, na terenie Warszawy i okolic, prowadzimy profesjonalny SERWIS DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH. Usługa uwzględnia naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną.