Serwis Gerda

GERDA to marka doskonale znana wielu Polakom, istniejąca na rynku już od 30 lat. Jako jedna z najważniejszych firm wpływających na bezpieczeństwo naszych domów, bez wątpienia jest godna uwagi. Przedstawiając markę, pragniemy od razu podkreślić: zajmujemy się jej kompleksowym serwisem. Wykonujemy wszystkie usługi związane z bezpieczeństwem 100% Made in Poland.

Jakość sama w sobie

Firma GERDA istnieje na rynku 30 lat, od 1987 roku. Stopniowo rozwijając swój zasięg i możliwości, nieustannie podwyższa renomę, której konkurencja może jej zazdrościć. Produkty firmy są certyfikowane przez NATO oraz Instytut Mechaniki Precyzyjnej. Nie można zapominać również o standardach, jakie zapewnia procedura jakości ISO 9001. Marka dysponuje nie tylko szeroką ofertą, ale również siecią autoryzowanych montażystów.

Celem firmy jest nieustanne poszukiwanie idealnych rozwiązań dla bezpieczeństwa. Realizuje go poprzez produkcję i współpracę z Biurem Operacji Antyterrorystycznych, organizacjami deweloperskimi, biurami projektowymi, spółdzielniami itp. Zamki GERDA są stosowane w biznesie, budynkach państwowych i samorządowych, a także w tysiącach polskich domów.Produkcji towarzyszy troska o środowisko i chęć ciągłego poszerzania bogatej oferty. Obecnie na zabezpieczenia spod znaku GERDA składają się następując produkty:

  • drzwi,
  • bramy,
  • zamki,
  • wkładki,
  • czujniki,
  • stolarka aluminiowa,
  • dodatki i akcesoria związane z konserwacją i bezpieczeństwem.

Jednym zdaniem ? możesz wyposażyć cały dom w zabezpieczenia tej firmy i jednocześnie mieć pewność, że to produkty najwyższej jakości, spełniające najsurowszekryteria.

Kompleksowy serwis ślusarski GERDA

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem zabezpieczeń w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej. Przez ten czas zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, ale wciąż rozwijamy umiejętności, będąc na bieżąco ze wszystkimi trendami dotyczącymi ochrony mienia i życia.

Współpraca z marką GERDA i polecanie jej naszym klientom jest naturalną konsekwencją poszukiwań najlepszych rozwiązań. O zamkach i wkładkach GERDA można mówić długo i merytorycznie.W skrócie wystarczy posłużyć się rozlicznymi certyfikacjami, które świadczą o najwyższej jakości i bezkonkurencyjności na polskim rynku.

Świadczymy usługi ślusarskie związane między innymi z wymianą zamka i wkładki, naprawą drzwi, serwisem pogwarancyjnym lub powłamaniowym, konserwacją rozwiązań i awaryjnym otwieraniem. Gdy klienci pytają nas o dobre, polskie zamki ? bez wahania odpowiadamy GERDA!Pamiętaj o tym również wtedy, gdy na własną rękę będziesz dokonywać wymiany wkładki. Stojąc przed półką pełną produktów nieznanych firm, nie zapominaj, że GERDA to marka godna zaufania, co potwierdzają liczne niezależne testy.

Nasi ślusarze wiedzą, w jaki sposób pracować z zabezpieczeniami firmy z 30-letnim doświadczeniem, która nieustannie wypuszcza na rynek coraz doskonalsze mechanizmy. Do zniszczenia tych zamków nie wystarczy podstawowy sprzęt, dlatego przeciętny włamywacz nie jest w stanie dostać się do Twojego domu lub biura. To najlepsza rekomendacja.