Naprawa drzwi

Witamy serdecznie na stronie internetowej Pogotowia Zamkowego. Naszą specjalnością jest montaż i wymiana zamków najpopularniejszych marek, a także profesjonalna naprawa drzwi. Nasze usługi realizujemy w Warszawie i okolicach, zapewniając fachowy serwis i pomoc w kwestiach technicznych dotyczących użytkowania drzwi oraz zamków w domach, mieszkaniach czy biurach.

Jesteśmy w stanie niezwykle szybko wykonać każde zlecenie. Możliwe jest to dzięki ogromnemu doświadczeniu naszego zespołu, ale również dzięki dogłębnej znajomości specyfiki drzwi wszystkich producentów oferujących swoje wyroby w naszym kraju i nie tylko. Poradzimy sobie z produktami Omega, Gerda, Jania, Lob i wieloma innymi.

Nasza oferta to między innymi naprawa zamków nawierzchniowych i wpuszczanych. Gwarantujemy naszym Klientom wymianę i serwis tego rodzaju zamków w drzwiach dowolnego typu. Zajmujemy się także ich montażem w drzwiach antywłamaniowych, metalowych, szklanych i drewnianych. Niezależnie czy są to drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, czy drzwiczki w różnego rodzaju szafach, skrytkach lub skrzynkach.

Naprawa okuć

Wśród naszych usług znajduje się także naprawa okuć drzwi. Należy pamiętać o ich systematycznej i dokładnej konserwacji, przynajmniej raz do roku. Konieczne jest także regularne czyszczenie i smarowanie wszystkich części znajdujących się w okuciach. Zajmujemy się wykonywaniem tych prac, dokonując napraw czy konserwując poszczególne podzespoły. Mogą Państwo także liczyć na nasze doradztwo i wyjaśnienie wszelkich kwestii technicznych dotyczących drzwi i okuć, niezależnie od producenta.

Regulacja zawiasów

Należy mieć również świadomość tego jak istotna jest regulacja zawiasów. Przy poruszaniu skrzydłami drzwi można zauważyć odchylenia, często spotykamy się także z problemem trudności lub wręcz braku możliwości domknięcia drzwi. W takim przypadku konieczne jest zdecydowanie się na wyregulowanie zawiasów lub ich wymianę w przypadku trwałego uszkodzenia. Zajmujemy się wykonywaniem tych prac od początku do końca, a więc od sprawdzenia szczelin między drzwiami, poziomu ich przylegania do ościeżnicy, aż po diagnozę, w którym miejscu należy poluzować, a w którym zacieśnić zawias, ustalając jednocześnie odpowiednie odległości, pozwalające na płynną pracę i odpowiednie, szczelne domykanie się skrzydła.

Regulacja i serwisowanie drzwi antywłamaniowych wyposażonych w specjalne rygle wielopunktowe to jeden z ważniejszych elementów użytkowania takich konstrukcji. Ich przeznaczeniem jest zapobieganie przed wyważaniem skrzydeł z ościeżnicy, nawet w momencie gdy drzwi nie zostały zamknięte na klucz. Takie konstrukcje często wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenie, a więc rygiel środkowy, który zapewnia solidne wsparcie środkowej części skrzydła. W tym przypadku należy podwójnie wzmocnić czujność w razie uszkodzeń lub problemów z zamykaniem i zgłosić się do specjalistów będących w stanie sprawnie poradzić sobie z każdą awarią drzwi z ryglami wielopunktowymi.

Wykwalifikowana kadra pracowników

Mogą Państwo liczyć na wykwalifikowaną kadrę ślusarzy z Pogotowia Zamkowego. Dbamy o to, aby nasz zespół przechodził regularne szkolenia obejmujące nowoczesne techniki naprawy drzwi i zamków wszystkich producentów. To dla nas niezwykle ważne, aby pracujący w naszej firmie technicy posiadali możliwie najbardziej rozległą wiedzę niezbędną do wykonywania swoich obowiązków. To również bardzo istotna kwestia dla naszych Klientów, którzy cenią doświadczenie i czują się bezpieczniej mając do czynienia z profesjonalistami. Zapewniamy wysoką jakość i kompleksowość usługi oraz zachowanie jak najwyższego standardu naszej pracy.

Należy pamiętać, że naprawa i serwisowanie zamków mogą nie pomóc. Wówczas konieczna jest wymiana oraz sprawny montaż nowych elementów. Oczywiście w tej kwestii jesteśmy również do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się sprzedażą, doborem oraz montażem odpowiednich zamków. Dbamy o precyzję, wybór optymalnych modeli i dopasowanie ich do użytkowanych przez Państwa drzwi. Naszą siłą jest szybkość i sprawność działania.

Nasza oferta jest wyjątkowo szeroka. Zajmujemy się nie tylko naprawą zamków i drzwi. Jedną z naszych specjalności jest także awaryjne otwieranie drzwi do domów, mieszkań, samochodów i sejfów. Wśród realizowanych przez nas usług ślusarskich znajdują się również naprawy powłamaniowe, prace spawalnicze i wiele więcej. To kompleksowa oferta dla osób ceniących szybkość i sprawność działania, a jednocześnie konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm to nasz znak rozpoznawczy, mogą więc Państwo liczyć na naszych ślusarzy w każdej kwestii.

W nagłych przypadkach również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z serwisu 24h na terenie Warszawy i okolic. Dzięki naszym specjalistom naprawa lub wymiana uszkodzonych części nie będą stanowiły problemu nawet w środku nocy.