Czym jest i jak działa system Master Key

System klucza generalnego, czyli z języka angielskiego system Master Key to technologia zabezpieczeń, która coraz częściej jest wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym, instytucjonalnym oraz obiektach użyteczności publicznej. W dużym skrócie ? pozwala ograniczyć liczbę kluczy, a jednocześnie efektywnie i przemyślanie zabezpieczać dostęp do poszczególnych pomieszczeń. Poznaj najważniejsze informacje na temat systemu Master Key.

Nie wybijaj szyby, czyli skuteczne sposoby na zatrzaśnięcie kluczyków w aucie

Dziwi Cię sugestia, że mógłbyś chcieć wybić szybę w swoim samochodzie? To nietypowe zachowanie przestaje szokować, gdy zdarza się fatalna sytuacja: zatrzaskujesz kluczyki wewnątrz auta. Może stać się to w każdej chwili, ale apelujemy ? nie panikuj ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Naprawdę istnieją skuteczne sposoby na rozwiązanie kłopotu. Zapraszamy do lektury, która pozwoli przygotować […]

Jak zabezpieczyć mieszkanie lub dom przed włamaniem

Dom ? miejsce do życia, budowania szczęścia i przede wszystkim ostoja bezpieczeństwa. Własne cztery ściany niezależnie od wystroju lokalizacji czy wartości materialnej muszą zapewniać spokój i pewność, że nikt go nie naruszy. Nic jednak nie przychodzi samo, dlatego kwestię bezpieczeństwa należy dokładnie przeanalizować i przemyśleć, a następnie wybrać rozwiązania najwyższej jakości. Podpowiadamy, jak zmniejszyć ryzyko […]

Zatrzaśnięte drzwi w mieszkaniu lub domu – jak otworzyć

Dom nie stoi przed Tobą otworem? Niedobrze, ale to może się przydarzyć w każdej chwili.  Na szczęście istnieje rozwiązanie ? o niebo lepsze niż próba samodzielnego wyważenia drzwi. Dowiedz się, jak sobie poradzić w sytuacji, gdy drzwi w mieszkaniu lub domu są zatrzaśnięte.

Zgubiony klucz do samochodu – co robić

Nie wiesz, gdzie znajdują się klucze do Twojego samochodu? Nie panikuj, to nie koniec świata, choć możliwe, że czekają Cię przejściowe trudności. Przedstawiamy mały poradnik, który może Ci się kiedyś przydać, choć mamy nadzieję, że nigdy nie będziesz musieć z niego korzystać w praktyce.

Wszystko, co najważniejsze o systemie Master Key

Czym właściwie jest system Master Key, który znajduje się w ofercie większości renomowanych producentów zabezpieczeń dla domów? Do kogo kierowana jest ta oferta? Dowiedz się wszystkiego, co najważniejsze na temat Master Key.

Najwięksi polscy producenci zamków

Polacy słyną z wysokiej jakości usług i produkcji w wielu rozmaitych branżach. Również jeśli chodzi o zamki oraz inne zabezpieczenia dla domu, nie musimy polegać wyłącznie na importowanych rozwiązaniach. Warto sięgać po rodzime systemy dla bezpieczeństwa, jeżeli są konkurencyjne i skuteczne. Dziś przedstawiamy 5 uznanych, tradycyjnie polskich firm tworzących zamki ? w alfabetycznym porządku.

Na co zwrócić uwagę, kupując zamek

Budujesz lub remontujesz dom? Zarządzasz obiektem wymagającym poprawek pod kątem bezpieczeństwa? W takim razie zapewne stoisz przed koniecznością wyboru i zakupu zamków oraz wkładek. Nie wiesz, na co zwracać uwagę? Właśnie dla Ciebie powstał ten artykuł. Dowiedz się, jakie czynniki brać pod uwagę, aby rozsądnie wydać zagospodarowane środki na zamki i wkładki. To naprawdę nie […]

Jak wybrać zamek, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa

Zapewne interesuje Cię najwyższy poziom bezpieczeństwa w domu lub pracy, dlatego poszukujesz skutecznych rozwiązań. Zastanawiasz się, czy zamki różnią się między sobą? Oczywiście! W samej tylko Polsce działa wiele firm produkujących różnorodne modele, odmienne pod względem ceny i jakości. Dlatego zastanówmy się, jak wybrać zamek, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jak konserwować zamek

Nowy zamek znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Jednak jeżeli nie będzie konserwowany, może przestać spełniać swoje podstawowe role. Dlatego jako domownik czy pracownik techniczny i administracyjny masz wręcz obowiązek, aby zawsze być na bieżąco ze stanem mechanizmów i odpowiednio zabezpieczać je przed zniszczeniem.