Żoliborz

Poznaj najważniejsze usługi, jakie oferuje Pogotowie Zamkowe, działające na terenie całej Warszawy i jej okolic. Skoro całej, to w obrębie funkcjonowania znajduje się także jedyny w swoim rodzaju, pełen urokliwych zakątków i szczególnych zabytków Żoliborz. Naprawa zamków czy sprzedaż wkładek marki GERDA to nie wszystko. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać po naszych ślusarzach do całodobowej dyspozycji.

Wymiana zamków

Wystarczy Twój jeden telefon, a obieramy kurs na warszawski Żoliborz. Nie wnikamy, dlaczego planujesz wymianę zamków. Nowi lokatorzy w wynajmowanym mieszkaniu? Koniec zaawansowanego remontu? Drastyczne obniżenie poczucia bezpieczeństwa w konsekwencji problemów natury osobistej? Każdy powód jest dobry, by unowocześnić zabezpieczenia, które się wykorzystuje w domu lub firmie.

Proponujemy korzystny pakiet usług: nowy zamek (także antywłamaniowy) + montaż + dojazd na miejsce. Jednak jeśli chcesz samodzielnie wybrać konkretny model zamka antywłamaniowego albo wkładki o tej samej klasie odporności na włamanie, możesz to zrobić w sklepie specjalistycznym, internetowym, a nawet jednym z wielu warszawskich dyskontów budowlanych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by część ślusarskich obowiązków wziąć na siebie. Ale akurat wymianę zamków, ich montaż, lepiej powierzyć fachowcom, którzy zrobią to na 100% zgodnie z wytycznymi producenta, co pozwoli spać spokojniej, szczególnie w przypadku próby włamania.

Naprawa drzwi i zamków po włamaniu na Żoliborzu

Specyficzna sytuacja, ale czyż Warszawa nie zna podobnych? Pod osłoną nocy lub w biały dzień padasz ofiarą włamania i grabieży mienia. Zapewne Twoje drzwi wejściowe są w opłakanym stanie, chyba, że złodzieje weszli przez okno albo piwnicę… Niewątpliwie potrzebujesz nie tylko policyjnej interwencji, ale również fachowego wsparcia w przywróceniu stanu bezpieczeństwa do normalności… Przy okazji możemy naprawić drzwi, wstawić nowe zamki, zaproponować skuteczniejszą ochronę na przyszłość. Nie lekceważ takich okazji. Stało się – trudno. Ważne, aby zrobić wszystko, by nigdy więcej podobna sytuacja nie miała miejsca. Antywłamaniowe zamki i inne elementy ochrony są niezbędne, by poczuć się bezpieczniej we własnych czterech ścianach.

Naprawa, czyszczenie, konserwacja zamków

Czy wiesz, że prawidłowa konserwacja i regularny serwis zamków znacznie wydłużają ich żywotność, a także poprawiają funkcjonowanie wrażliwych mechanizmów? Drobinki kurzu, brudu, rdzy i wody można usunąć za pomocą specjalistycznych preparatów, które zabieramy ze sobą na miejsce serwisu. W razie występowania niepokojących objawów, możemy od ręki naprawić awarie albo wymienić zamek na nowy. Odpowiednia, szybka analiza sytuacji i… działamy!

Serwis GERDA

Pogotowie Zamkowe, które dojeżdża na Żoliborz to także autoryzowany, oficjalny partner marki GERDA, która od 1987 dba o coraz większy komfort Polaków, dostarczając na rynek nowoczesne wkładki, zamki, kłódki, bramy garażowe, drzwi, czujniki i akcesoria. Polecamy tę uznaną markę, która nieustannie wznosi się na coraz wyższy poziom technologicznego zaawansowania. Wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne związane z jej produktami bierzemy na siebie!

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i samochodów

Wyobraź sobie sytuację, w której nie możesz dostać się do własnego domu albo sejfu. Mało zabawne, prawda? Nie pozostaje nic innego, jak wezwać ślusarza, dla którego podobne zdarzenie nie jest żadną trudnością. Polecamy się również do awaryjnego otwierania samochodów. Po co wybijać szybę? Przecież wystarczy wezwać fachowca z narzędziami lockpickingowymi! Po dojechaniu na miejsce otwieramy zatrzaśnięte auto bez żadnych śladów zniszczenia. Ceny? Korzystniejsze, niż myślisz! Mamy jeszcze parę innych ciekawych propozycji, więc zapoznaj się z naszą stroną internetową i dzwoń o dowolnej porze. Pomożemy!