Zamki wpuszczane

Podstawowym zabezpieczeniem naszych domów i mieszkań są zamki do drzwi, które powinny cechować się maksymalną niezawodnością, trwałością oraz odpornością. Jednym z popularniejszych rozwiązań, wykorzystywanych z uwagi na atrakcyjną cenę i spore bezpieczeństwo, są zamki wpuszczane o bardzo zróżnicowanej konstrukcji.

Cena obejmuje: zamek + montaż + dojazd.

Zamek do drzwi wpuszczany:

Oferujemy szeroki wybór zamków wpuszczanych o najwyższej jakości wykonania i wysokich parametrach zabezpieczających oraz charakteryzujące się wysoką niezawodnością.

Zamki do drzwi wpuszczane:

  1. zastawkowy – zamek, w którym zastawki uruchamiane są kluczem piórowym
  2. bębenkowy – zamek, w którym mechanizm uruchamiany jest za pomocą wkładki bębenkowej
  3. zapadkowy – zamek, w którym zapadka uruchamiana jest za pomocą klamki
  4. bezkluczowy – zamek bez użycia klucza
  5. zasuwkowy – zamek, którego częścią zaczepiającą jest tylko zasuwka uruchamiana przy użyciu klucza, za pośrednictwem mechanizmu zamykającego;
  6. zapadkowo-zasuwkowy – zamek, który uruchamiany jest przez zapadkę i zasuwkę lub tylko zapadkę, która przesunięta o dalszy skok kluczem pełni funkcję zasuwki;
  7. rolkowy – zamek, w którym rolka uruchamiana jest samoczynnie poprzez nacisk
  8. hakowy – zamek, w którym główną rolę pełni hak z mechanizmem zamykającym.

Zamek wpuszczany to podstawowe okucie w drzwiach wewnętrznych lub zewnętrznych. Zamek montowany jest do drzwi, w specjalnie przygotowanym do tego otworze. Zamki do drzwi wpuszczane mogą mieć od 1-5 rygli. Po przekręceniu kluczem w drzwiach, rygle wchodzą do wzmocnionego otworu w futrynie, blokując tym samym drzwi.

Większość zamków wpuszczanych składa się z trzech podstawowych mechanizmów: regulującego – sterowanego wkładka mechaniczną, zastawkowego uruchomianego kluczem piórowym lub zapadkowego sterowanego klamką. Istnieje możliwość dopasowania odpowiedniego rodzaju wkładki bębenkowej (zwykłej lub atestowanej) jak również zamontowanie odpowiedniej klamki. Oferujemy Państwu każdy zamek do drzwi wpuszczany, jaki obecnie występuje na rynku zabezpieczeń, wersje na wkładkę bębenkową, na klucz piórowy itp. GERDA, ABLOY, ASSA, ESCO, FAB, FORT, GE-GE, ISEO, JANIA, LOB, KFV, MCM, PTZ, SOBINCO, STARK, RAYNERS, REMOR, VBH, WINKHAUS i inne.

Ponadto zapewniamy sprzedaż, montaż, wymianę zamków i wkładek renomowanych firm występujących na rynku zabezpieczeń wkładek.

Serwis gwarancyjny – 2 lata.

24h/7dni na terenie Warszawy i okolic