Wola

Warszawska Wola jest ciekawym miejscem do życia i pracy. Z pewnością zależy Ci na tym, by funkcjonować tu jak najbezpieczniej i najwygodniej. Potrzebujesz do tego odpowiednich zamków – niezależnie od tego, czy mówimy o domu, mieszkaniu czy biurze lub budynku firmowym. Zaufany ślusarz, który zawsze jest w pogotowiu, wydaje się na wagę złota. Poznaj naszą ofertę, czyli poznaj Pogotowie Zamkowe!

Warszawska Wola w obszarze naszej działalności

Najważniejsze korzyści, które zapewniamy naszym klientom, to:

  • indywidualne podejście;
  • optymalna wycena usług;
  • wieloletnie doświadczenie;
  • kompleksowy serwis;
  • dostęp do najnowocześniejszych technik oraz narzędzi.

Czym tak właściwie się zajmujemy? Są to usługi ślusarskie – od najprostszych, po najbardziej zaawansowane. Podkreślamy, że ważny jest chociażby sam montaż zamków. Dobrze, jeżeli zamówisz przez Internet lub kupisz w sklepie stacjonarnym model z antywłamaniowym certyfikatem, ale nie jest to jeszcze gwarancją bezpieczeństwa. Liczy się także jakość instalacji. Dlatego proponujemy sprzedaż najlepszych zamków, które spełniają najwyższe normy na polskim rynku, ale jednocześnie oferujemy dojazd do Twojego domu lub firmy i montaż zgodny z wytycznymi producenta. Zależy nam na Twojej satysfakcji i poczuciu dobrze zainwestowanych pieniędzy. Bezpieczeństwo jest przecież niezwykle istotne dla każdego z nas…

Nie tylko wymiana zamków

Oferujemy także inne usługi ślusarskie, jak choćby autoryzowany serwis zamków GERDA. Angażujemy się w jak najszerszą działalność związaną z bezpieczeństwem. Proponujemy na przykład czyszczenie mechanizmów specjalistycznymi preparatami, które pozwalają usunąć drobinki brudu, rdzy i wody, a także konserwują na przyszłość. Wymieniamy same wkładki, doradzamy w kwestii dodatkowych zabezpieczeń. Wiemy, jak trudno kupić dobry zamek. Wybór jest spory, ale paradoksalnie to właśnie rodzi zamęt w oczach osoby, która na co dzień nie zajmuje się pracą ślusarza. A więc – nie tylko montaż zamków na Woli, ale wszystko, co z nimi związane! Co najważniejsze – przez cały tydzień i całą dobę, na telefon i z dojazdem.

Nietypowe usługi naszą specjalnością

Czy wiesz, że wśród naszych usług znajduje się chociażby awaryjna pomoc, gdy Twój akumulator przestaje działać, a nie masz przy sobie kabli na rozruch? Podobnie w przypadku zamarzniętych drzwi przy skrajnie niskich temperaturach. Jeden telefon i meldujemy się na Woli lub innej dzielnicy Warszawy.

Padasz ofiarą włamania? To straszny, nerwowy moment. Ale właśnie wtedy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, by jak najszybciej usunąć ubytki w zabezpieczeniach i wrócić do normalności, na ile się tylko da. Masz problem nie tyle z zamkiem, co całymi drzwiami? Również dzwoń po Pogotowie Zamkowe, dostępne w trybie 24/7.

Jesteśmy doświadczonymi doradcami w temacie master key. Montujemy systemy klucza generalnego, ułatwiając zoptymalizowanie kontroli dostępu w blokach mieszkalnych czy budynkach firmowych. Ponadto wiemy, jak awaryjnie otwierać zatrzaśnięte samochody, niezależnie  od marki i rocznika pojazdu. Podobnie w przypadku drzwi oraz sejfów – do ich otwarcia potrzebujemy jedynie odrobiny czasu i narzędzi, którymi dysponujemy w każdej chwili. Reagujemy na sytuacje kryzysowe posiadając niezbędne doświadczenie, ale wciąż poszukując kreatywnych i nowoczesnych metod. Przekonaj się, że fachowo i poważnie podchodzimy do podejmowanych zleceń. Nieważne, czy mieszkasz na Woli, Żoliborzu czy na Targówku – wystarczy, że zadzwonisz, a będziemy, by Ci pomóc. Gwarantując korzystną cenę i satysfakcję z poziomu szerokich usług!