Wilanów

Czego potrzebujesz? Montaż zamków, naprawa drzwi, awaryjne otwieranie samochodów? Oferujemy to wszystko w ramach działalności Pogotowia Zamkowego, które dojeżdża do Twojego domu, także na Wilanowie. Przekonaj się, jak poważnie traktujemy etos ślusarskiego fachu. Poznaj nasze usługi.

Kompleksowy serwis zamków w Miasteczku Wilanów

Jeśli chodzi o zamki oferujemy ich:

  • naprawę;
  • sprzedaż;
  • montaż;
  • wymianę;
  • czyszczenie;
  • konserwację.

Jednym słowem: wszystko, czego potrzebujesz, dla zwiększenia poziomu i poczucia bezpieczeństwa. Zacznijmy od tego, że zamek musi być dobrany odpowiednio do drzwi. Czasem wystarczy model nawierzchniowy, a w innym przypadku wpuszczany albo kombinacja obu rozwiązań. Wkładki i zamki kupisz w sklepach specjalistycznych, przez Internet, a nawet w dyskontach handlowych, ale… czy masz na to wszystko czas? U nas zamówisz zamek z dowozem i montażem w pakiecie.

Naprawa zamków również nie stanowi najmniejszego problemu dla naszej sprawnej i mobilnej ekipy. Wystarczy zadzwonić, by umówić się na sprawdzenie stanu zabezpieczeń oraz usunięcia wszelkich usterek. Używamy specjalistycznych preparatów do czyszczenia i konserwacji, wiemy jak dobrać nową wkładkę, by zwiększyć poziom ochrony. Realizujemy serwis gwarancyjny dla firmy GERDA, której certyfikat posiadamy. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu mechanizmów i regularnemu serwisowi można znacznie wydłużyć okres dobrej eksploatacji zamka. Pamiętaj, że mechanizmy mają swoją żywotność i wytrzymałość. Nie warto rezygnować z bezpieczeństwa dla oszczędności kilku złotych.

Gdzie majsterkowicz nie może, poślij ślusarza

Miejsce akcji: Wilanów. Czas: dowolna pora. Zadanie: awaryjne otwieranie lub każde inne zlecenie związane z zamkami. Scenariusz filmu, który może pojawić się w Twoim życiu! Czasami chwila nieuwagi lub koszmarny pech sprawiają, że tracimy poczucie bezpieczeństwa, a cała sytuacja wywołuje w nas niepotrzebne nerwy. Wystarczy zatrzasnąć kluczyki w aucie, zostać okradzionym z kluczy lub rozładować akumulator na środku ulicy…

Wtedy pojawiamy się po Twoim jednym telefonie. Dysponujemy policyjną licencją, niezbędnymi narzędziami i głowami pełnymi pomysłów, jak rozwiązać problem. Jeżeli chodzi o dalsze kroki, niczym się nie martw. Nasze serwisy w sytuacjach kryzysowych realizujemy tak, by nie dokonać niepotrzebnych zniszczeń. Zarówno Twój samochód, jak i drzwi czy sejf są na pewno bezpieczne.

Oprócz tego podejmujemy się innych wyzwań. Pomagamy także we wdrażaniu systemów klucza generalnego. Master key skutecznie zastępuje pęki kluczy i pozwala świetnie kontrolować poziom dostępu do każdego pomieszczenia w danym budynku – firmowym, publicznym czy domowym. Dlatego ufają nam zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Od lat pokazujemy, że indywidualnie traktujemy wszystkie zlecenia, oferując konkurencyjne ceny i pełnię niezbędnej precyzji. Dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie całej Warszawy i okolic, przez całą dobę. Wiemy, że cenisz szybkie i profesjonalne usługi. Dlatego zadzwoń już dziś albo w momencie, gdy Twoje bezpieczeństwo stanie pod znakiem zapytania.