Wawer

Wawer to jedna z dzielnic Warszawy, do której przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dojeżdżamy, żeby świadczyć usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa? Jesteś w sytuacji, bez cienia przesady, kryzysowej? W Warszawie funkcjonują fachowcy, którzy są w stanie pomóc od ręki, nawet w środku nocy, przyjeżdżając po jednym telefonie. Przekonaj się!

Awaryjne otwieranie Wawer

Scenka rodzajowa. Załatwiasz różne sprawy w Warszawie. Nagle, w pośpiechu, z nieuwagi, zatrzaskujesz drzwi, a klucze zostają w środku. Niemal na pewno nie masz przy sobie zapasowego kompletu, a przecież musisz ruszać dalej, nie możesz zostawić auta od tak, na parkingu. W nerwach pierwszym pomysłem, na jaki wpadasz, jest wybicie szyby. Ale przecież jest to bardzo niebezpieczne – możesz się poranić, a poza tym – porysować lakier i… obciążyć portfel, ponieważ nawet używane czy podrabiane szyby są bardzo drogie. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest telefon po Pogotowie Zamkowe. Ślusarz, który posiada policyjną licencję, a także specjalistyczne narzędzia potrafi otwierać samochody każdego rocznika i producenta bez kluczy. Taniej, skuteczniej, bezpieczniej. O każdej porze dnia i nocy. Również w takich dzielnicach, jak Wawer.

Analogicznie pomagamy z otwieraniem drzwi mieszkań czy sejfów. Zgubiłeś klucze? A może zostały one bezczelnie skradzione? W obu przypadkach nie pozostaje nic innego, jak wezwać fachowca. Zaufaj naszej dyskrecji i precyzji. Wiemy, jak szybko dostać się do środka bez niszczenia drzwi i mechanizmów.

Naprawa zamków w Warszawie

Choć jesteśmy certyfikowaną firmą serwisującą produkty marki GERDA, polecamy rozwiązania innych, dobrych firm, które posiadają wysoką klasę antywłamaniową i naprawdę warto je instalować w swoich mieszkaniach, domach czy biurach. Niemniej wiemy, że każdy mechanizm ma swoją żywotność. Jeżeli zauważasz, że zamek przestaje działać prawidłowo, po prostu zadzwoń po nasze Pogotowie. Będziemy na miejscu o wskazanej przez Ciebie godzinie. Być może wystarczy czyszczenie specjalistycznym preparatem albo wymiana jednego elementu lub całej wkładki. Montaż zamków również wchodzi w grę – oszczędzasz dzięki pakietowi mechanizm + dojazd + założenie, a w dodatku dostajesz gwarancję. Posiadamy sprzęt i doświadczenie, więc w każdych drzwiach potrafimy przeprowadzić skuteczną naprawę.

Kolejny istotny punkt naszej działalności do konserwacja. Czy wiesz, że dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu mechanizmów ochrony, działają one znacznie dłużej i lepiej? Jeżeli zainwestujesz w bezpieczeństwo, zwróci się to z nawiązką. Najważniejsze to mieć poczucie, że mieszkańcy, użytkownicy i mienie budynku są pod właściwą ochroną.

Najważniejsze korzyści płynące ze współpracy z Pogotowiem Zamkowym

  1. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Warszawy (np. dzielnica Wawer) i okolic.
  2. Pracujemy w trybie 24/7 – możesz dzwonić o każdej porze.
  3. Posiadamy policyjną licencję i zaufanie stałych klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.
  4. Dystrybuujemy certyfikowane zamki, np. GERDA, polecając je w zależności od typu drzwi oraz indywidualnego zapotrzebowania.
  5. Oprócz typowych usług ślusarskich oferujemy bardziej niecodzienne serwisy, np. awaryjne otwieranie sejfów czy wyciąganie złamanych kluczyków.
  6. Wieloletnie doświadczenie uzupełniamy szkoleniami oraz potrzebą kreatywności.
  7. Dysponujemy sprzętem do otwierania, naprawiania i montowania zamków – z dojazdem pod wskazany adres.
  8. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów master key – klucza generalnego.
  9. Oferujemy konkurencyjne ceny.
  10. Naprawa drzwi, zamków czy wkładek to tylko część naszych szerokich możliwości.