Ursus

Montaż zamków na Ursusie? Pogotowie Zamkowe działa na terenie całej Warszawy i okolic dojeżdżając na Twoje wezwanie i realizując nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania w konkurencyjnych cenach. Ślusarz 24/7 melduje się na posterunku!

Usługi ślusarskie Ursus – także mobilnie

Czy wiesz, że ślusarz wcale nie musi pracować wyłącznie w swoim zakładzie? Wręcz przeciwnie, często musi go opuścić, aby dotrzeć na miejsce zlecenia i zająć się serwisem na miejscem. Tak jest w przypadku naszego Pogotowia Zamkowego, które od lat funkcjonuje na warszawskim rynku, zdobywając rozpoznawalność jako firma w każdej chwili gotowa do interwencji, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kierunek Ursus? Wsiadamy i jedziemy, obojętnie, która na zegarku…

Czym się zajmujemy? Przede wszystkim znamy się na zamkach, także, a raczej przede wszystkim na ich antywłamaniowych wariantach.

Potrafimy doradzać, dowozimy gotowe rozwiązania prosto do Twojego biura lub mieszkania. W cenie otrzymujesz także montaż, który jest niezbędny do prawidłowego działania mechanizmów. Pamiętaj, że firma ubezpieczeniowa może zakwestionować podstawę Twojego wniosku o odszkodowanie, jeżeli w regulaminie znajduje się wyjątek dla tzw. ?białych włamań?. A właśnie włamać bez śladu można się wyłącznie do drzwi, których zamek jest przestarzały, bardzo prosty lub źle założony. Aby uniknąć takich sytuacji – po prostu już dziś skontaktuj z firmą, dla której montaż zamków to codzienność i przedmiot wieloletniej pracy.

Oprócz tego, realizujemy naprawy drzwi, a także pomagamy z awaryjnym zamkiem. Być może wystarczy wyczyszczenie specjalistycznym preparatem albo wymianą pojedynczego elementu. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że problem jest głębszy. Wtedy pozostaje wymiana wkładki lub całego zamka na nowy, lepszy model. Zawsze polecamy warianty antywłamaniowe, które zostały przebadane przez niezależne ośrodki.

Awaryjne otwieranie zamków na Ursusie

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji, oprócz korzystnych cen? Prawdopodobnie bardzo szeroką ofertą. Tylko zobacz – proponujemy Ci coś więcej, niż montaż zamków czy ich naprawa. Zachęcamy na przykład do dzwonienia po pogotowie ślusarskie, gdy zatrzaskujesz kluczyki w aucie, nie masz dostępu do własnego domu lub z jakiegoś względu nie możesz otworzyć swojego sejfu. Brzmi dziwacznie? Uwierz, takie sytuacje zdarzają się dość często. Towarzyszą im nerwy, ale jedynym rozwiązaniem jest jak najszybszy kontakt z fachowcami, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami do podjęcia skutecznej interwencji. Nie martw się – ani Twój samochód, ani Twoje drzwi nie zostaną zniszczone. Istnieją technologie i techniki, które pozwalają błyskawicznie rozwiązywać podobne problemy. My nimi dysponujemy, pomagając, jak tylko możemy.

Oprócz tego instalujemy systemy master key, realizujemy serwisy powłamaniowe, naprawiamy zamki GERDA, wyjmujemy złamane kluczyki ze stacyjek… Lista jest tak długa, jak Twoje potrzeby ślusarskie.

Wielu klientów zaufało nam dzięki:

  • dostępności usług 24/7;
  • korzystnym cenom;
  • indywidualnemu podejściu;
  • precyzji w każdym detalu realizacji;
  • szerokiej ofercie związanej z bezpieczeństwem;
  • pracy na terenie całej Warszawy – również dzielnicy Ursus.