Śródmieście

Wśród usług Pogotowia Zamkowego świadczonych na terenie warszawskiego Śródmieścia znajdują się między innymi naprawa zamków, ich montaż, a także awaryjne otwieranie. Zobacz, co ma do zaoferowania mobilny serwis, który działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dla stołecznych klientów.

Naprawa drzwi, zamków i wkładek

Zamek się zacina? A może kluczyk nie daje się wyjąć bez szarpania? Drzwi przestały się zamykać? W takim razie potrzebna jest pomoc specjalisty. Ślusarz działający na warszawskim Śródmieściu i wszystkich pozostałych dzielnicach może przyjechać do Ciebie o każdej porze, mając przy sobie wszystkie niezbędne narzędzia do oceny sytuacji i naprawy usterek. Wyeliminowanie ich może odbyć się w różny sposób – poprzez czyszczenie specjalnym preparatem, wymianę poszczególnych elementów mechanizmu lub wstawienie nowej wkładki albo całego zamka. Jedno jest pewne: Twoje poczucie bezpieczeństwa wkrótce zostanie przywrócone.

Wybór odpowiedniego zamka

Pogotowie Zamkowe pomaga również w doborze odpowiedniego zamka do Twoich drzwi w domu lub firmie. Dlaczego to tak istotne? Na rynku jest bowiem bardzo szeroka oferta – wielu renomowanych firm z Polski, USA, Izraela, Niemiec… długo by wymieniać, a łatwo się pogubić. Dlatego zamiast tracić czas w sklepach stacjonarnych, dyskontach budowlanych czy stronach internetowych, wystarczy zadzwonić po fachowca i po prostu umówić się na zakup połączony z montażem i dojazdem. Szybko, tanio, z pewnością optymalnych rozwiązań.

Konserwacja i serwis gwarancyjny GERDA

Wśród firm, które nam zaufały, znajduje się marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, czyli GERDA. Jesteśmy jej certyfikowanym serwisem, który świadczy usługi ślusarskie na telefon. Niezależnie od tego, jaki zamek kupujesz, warto go zakonserwować, by działał dłużej i sprawniej. Nawet jeżeli zdarzy się jakaś awaria, wiemy jak jej przeciwdziałać. Wymiana zamków to nie wszystko, to nie zawsze musi kończyć się w ten sposób.

Naprawa drzwi i zamków po włamaniu

Nikomu tego nie życzymy, ale niestety – każdy z nas może paść ofiarą włamania, którego skutki bywają opłakane w skutkach, nie tylko pod względem materialnych strat, ale i zniszczeń mienia. Jeżeli wskutek działań włamywaczy Twoje drzwi i zamki zostały zniszczone, jak najszybciej przywróć dom do normalnego stanu używalności. Skontaktuj się z firmą, która ma sprawdzone rozwiązania w podobnych, jakby nie patrzeć, kryzysowych sytuacjach. Nie jesteś sam!

Systemy Master Key

Na system klucza generalnego jako formę nowoczesnej i wygodnej kontroli dostępu do poszczególnych pomieszczeń coraz częściej decydują się przedsiębiorcy, administratorzy czy deweloperzy. Zamiast pęku kluczy, można posiadać jeden klucz do wielu drzwi. Proste? A jak doceniane przez użytkowników! Nasze Pogotowie Zamkowe specjalizuje się w projektowaniu takich systemów i wdrażaniu ich poprzez dobór odpowiednich wkładek o wysokim standardzie antywłamaniowym.

Awaryjne otwieranie

Wyobraź sobie taką scenkę. Przyjeżdżasz na Śródmieście na zakupy, do pracy lub w odwiedziny. Spieszysz się i przez przypadek zatrzaskujesz drzwi, podczas gdy w środku znajdują się kluczyki. Jak dostać się do środka? Ktoś powie: przecież wystarczy wybić szybę. Ale Ty wiesz, że to niebezpieczne: można się pokaleczyć, a przy okazji zniszczyć samochód (nie wspominając o konieczności kupienia nowej, drogiej szyby). Taniej i bezpieczniej zadzwonić po fachowca, czyli… Pogotowie Zamkowe, które reprezentujemy.

Podobnie w innych, niecodziennych sytuacjach, gdy gubisz klucze do sejfu albo całego domu, nie mając zapasowego kompletu do dyspozycji. Posiadamy licencję policji, a także narzędzia lockpickingowe, które w połączeniu z doświadczeniem i kreatywnością gwarantują dostęp od ręki. Po prostu zadzwoń i powiedz, jaki masz problem. Niedługo będziemy. Nawet jeśli jest 4 nad ranem.

Przemawiają za nami konkretne argumenty:

  • szeroka oferta usług ślusarskich;
  • dyskrecja i profesjonalizm wobec każdego klienta;
  • dostęp w trybie 24/7;
  • konkurencyjne ceny;
  • dojazd na terenie Warszawy i okolic;
  • profesjonalny sprzęt.