Serock

Poznaj kilka ciekawych usług, które wyróżniają nasze Pogotowie Zamkowe. Jak sądzisz, dlaczego ufają nam klienci firmowi oraz indywidualni? Doceniają nie tylko korzystne ceny, ale także fakt, że mogą na nas liczyć w każdej chwili, dosłownie. Świadcząc usługi ślusarskie w trybie 24/7 pojawiamy się nie tylko w Warszawie, ale i nieodległych miastach, jak Serock. Oto kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. Jeśli nie w tym momencie, to zapewne w sytuacji podbramkowej.

Serwis GERDA Serock

GERDA produkuje zabezpieczenia już od… 1987 roku! W obecnym asortymencie znajdują się między innymi:

  • zamki;
  • wkładki;
  • bramy garażowe;
  • akcesoria;
  • kłódki;
  • czujniki;
  • drzwi wejściowe;

a każdy z tych produktów wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania. Już na etapie projektowania dba się o każdy detal, by finalnie uzyskać maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkownika. Co ma do tego nasza działalność? Otóż jesteśmy autoryzowanym serwisantem produktów GERDA. W przypadku jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą naprawę gwarancyjną i pogwarancją. Wystarczy, że skontaktujesz się pod wskazany numer telefonu. Pomimo współpracy z tak uznaną firmą, nie zamykamy się na innych producentów. Jeżeli ich zamki najlepiej pasują do Twoich drzwi, również zajmujemy się montażem czy konserwacją.

Awaryjne otwieranie drzwi do domu lub mieszkania

Istnieją różne dziwne sytuacje związane z zamkami, wiemy to z doświadczenia, ale nie ma takich nie do rozwiązania. Weźmy jako przykład zgubienie kluczy do domu. Zakładając, że nie masz dostępu do zapasowego kompletu. Co zrobić? Ktoś złośliwie podpowie: włam się… Wbrew pozorom, nie jest jest zły pomysł. Należy to jednak przeprowadzić rozsądnie, bez użycia siły. Nie ma mowy o wybijaniu szyb, wyważaniu drzwi. Po co – skoro są takie firmy, jak nasze Pogotowie Zamkowe, dojeżdżające do Ciebie niezależnie do tego, czy mieszkasz w Serocku, czy w Warszawie. Posiadamy policyjną licencję, a także narzędzia lockpickingowe, które umożliwiają otwieranie drzwi bez użycia kluczy. To naprawdę możliwe, a co więcej, nie pozostawia śladów. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które uzupełniamy kreatywnością. Nie boimy się szukać coraz lepszych technologii, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Otwieranie drzwi jest dla nas równie łatwym zadaniem, co awaryjne dostanie się do sejfu albo zatrzaśniętego samochodu.

Naprawa drzwi

Dzięki montażowi wysokiej klasy zamków, masz większe szanse, by uniknąć włamania i kradzieży. Jednak jeśli dojdzie do takiego wydarzenia, postaraj się utrzymać nerwy na wodzy i jak najszybciej rozwiązać kłopot. Zadzwoń nie tylko po policję, ale również ślusarza, na przykład z naszego Pogotowia Zamkowego, ponieważ docieramy do Serocka i okolic przez całą dobę i cały tydzień. Zaczniemy od błyskawicznej oceny sytuacji i bieżących potrzeb. Usługi ślusarskie to także naprawa drzwi, jeżeli to jeszcze możliwe. Wymiana zamków? Proszę bardzo. Nowa wkłada wzmocni Twoje poczucie bezpieczeństwa, z pewnością nadszarpnięte przykrym doświadczeniem włamania.

Montaż wkładek

Czy wiesz, że montaż wkładki jest równie istotny, jak jej prawidłowy zakup? Łatwo o podobną konstatację, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że nieprawidłowo zainstalowany mechanizm nie działa tak, jak został docelowo zaprojektowany. Po to są wytyczne producenta, by się do nich stosować. My zapewniamy sprzedaż modeli zamków i wkładek odpowiadających Twoim potrzebom, a także ich prawidłowy montaż. Masz pewność, że precyzja, dobór narzędzi i doświadczenie owocują jakością tego działania. Inwestujesz w bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.