Pruszków

Ślusarz to człowiek wielu specjalności. Mieszkasz w Pruszkowie? A może na co dzień pracujesz w Warszawie? I tu, i tu możesz liczyć na wsparcie profesjonalnego Pogotowia Zamkowego, czyli firmy, która wie, co to znaczy awaryjne otwieranie sejfów, naprawa drzwi czy naprawa zamków różnych producentów. Poznaj pełnię naszych możliwości, a także największe korzyści, jakie płyną z wykręcenia telefonu do Pogotowia Zamkowego.

Serwis GERDA

Jednym z naszych punktów działalności jest rola autoryzowanego partnera marki GERDA – firmy, która od 1987 roku buduje fenomenalną opinię wśród klientów potrzebujących jak najlepszych zabezpieczeń. W asortymencie firmy znajdują się między innymi:

  • bramy garażowe;
  • zamki;
  • wkładki;
  • akcesoria;
  • czujniki;
  • drzwi wejściowe do mieszań i domów.

Dzięki temu klienci indywidualni oraz firmowi mogą wybrać najlepsze rozwiązania tylko z jednego katalogu, nie obawiając się o ich jakość. A my – jako warszawskie pogotowie ślusarskie – pomagamy zarówno w serwisie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Nie ograniczamy się jednak tylko do GERDA. Znamy i polecamy wiele innych rozwiązań, zarówno z Polski, jak zagranicy. Umiemy doradzać w sposób najbardziej spersonalizowany, odpowiadający na Twoje zapotrzebowanie.

Awaryjne otwieranie samochodów – Pruszków i okolice

Zajeżdżasz do Pruszkowa w pośpiechu. Otwierasz auto, wyjmujesz bagaże i zakupy, trzaskasz drzwiami i nagle… orientujesz się, że klucze są w środku, a pojazd zablokowany elektronicznie na przysłowiowe ?amen?. W nerwach nietrudno o desperację i złość. Co zrobisz? Wybijesz szybę? Dobrze wiesz, że to nieodpowiedzialne, możesz się poranić, a przy okazji narazić na wielkie wydatki z późniejszymi wymianami. Najkorzystniejsze rozwiązanie to telefon do Pogotowia Zamkowego; kontakt polegający na jak najszybszym załatwieniu sprawy. Nasz ślusarz przyjeżdża o każdej porze dnia i nocy, może być sobota 23.00, nieważne. Otwieramy pojazd bez niszczenia zabezpieczeń, a Ty wchodzisz do środka i wyjmujesz klucze ze stacyjki. Tak po prostu. Można? Można… Tylko trzeba pamiętać o tym, by zadzwonić po Pogotowie Zamkowe.

Czyszczenie i konserwacja zamków

Każdy mechanizm ma swoją żywotność, a także eksploatuje się w określonym tempie. Bez odpowiedniej konserwacji, znacznie szybciej, o czym zapominamy na każdym kroku. Tak, jak olejowanie świeżego drewna, na przykład deski do krojenia albo łyżki, chroni przed wilgocią i niszczeniem materiału, tak do zamków stworzono specjalistyczne preparaty czyszcząco-konserwujące. Mamy je przy sobie, gdy przyjeżdżamy na mobilny serwis. To właśnie one po aplikacji usuwają drobinki kurzu, wody, rdzy czy tłuszczu. Przy okazji pozostawiają warstwę ochronną na długi czas. Dzięki temu zamek działa lepiej, a także dłużej, niż bez tej, prostej zdawałoby się, czynności. Obojętnie, czy jesteś klientem indywidualnym, czy firmowym. Możemy umówić się na regularny serwis połączony z naprawą i sprawdzaniem stanu zamków. Dzięki temu masz pewność, że zabezpieczenia dają Ci racjonalne poczucie ochrony przed włamaniem.

To nie wszystko – zajrzyj na naszą stronę główną i poznaj całą ofertę, skrojoną na każdą kieszeń!