Praga

Ślusarz na Pradze? Niekoniecznie jego siedziba musi znajdować się w pobliżu Twojej firmy lub Twojego mieszkania, żeby przybył na miejsce o każdej porze dnia i nocy. Wszystko dzięki unikatowej formule pracy Pogotowia Zamkowego, które specjalizuje się w standardowych, ale i nietypowych usługach związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną budynków. Awaryjne otwieranie? Naprawa drzwi? Pomagamy w naprawdę wielu sytuacjach.

Naprawa zamków na Pradze – nie tylko GERDA

Jesteśmy certyfikowanymi serwisantami uznanej, polskiej firmy z 30-letnim doświadczeniem GERDA, ale to nie oznacza, że ograniczamy się wyłącznie do usług związanych z tym producentem. Wręcz przeciwnie, nasza perspektywa jest tak szeroka, jak zapotrzebowanie klientów na elementy tworzące rzeczywiste poczucie bezpieczeństwa.

Pomagamy w wyborze zamka dobrze dobranego do drzwi i ich przeznaczenia. W różnych sytuacjach lepiej sprawdzają się zamki wpuszczane lub nawierzchniowe, albo kombinacja obu technologii. Idąc dalej, wymiana zamków to nie wszystko. Warto odpowiednio je czyścić i konserwować. Drobinki wody, rdzy czy kurzu bywają zabójcze nawet dla wysokiej klasy zabezpieczeń. Jeżeli nie posiadasz profesjonalnych preparatów do czyszczenia, najlepiej zwrócić się do fachowca przy okazji serwisu.

Wymiana zamków może towarzyszyć remontowi, przeprowadzce albo kłopotom osobistym. Nie wnikamy w Twoje sprawy, zawsze zachowując odpowiedni poziom dyskrecji. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie z naszego działania. Dlatego:

  • kupujemy nowoczesne narzędzia;
  • szkolimy się w temacie nowych technologii;
  • zdobywamy licencje i certyfikaty;
  • dojeżdżamy na miejsce serwisu w trybie 24/7.

Nie, to nie pomyłka. Nasz ślusarz przybywa pod wskazany adres o dowolnej godzinie, każdego dnia, wszędzie tam, gdzie na Pradze potrzebna jest naprawa drzwi, awaryjne otwieranie samochodu czy wymiana zamków na nowe.

Usługi ślusarskie w prawobrzeżnej Warszawie (Praga)

Dlaczego świadczymy usługi całodobowe, a nie tylko w zwyczajowych godzinach, jak stacjonarne zakłady ślusarskie? Ponieważ wiemy, że Twoje bezpieczeństwo jest ważne przez cały czas, a nietypowe sytuacje zdarzają się nawet o świcie czy w środku nocy. Jako przykład weźmy awaryjne otwieranie, samochodu albo mieszkania. Wystarczy, że zatrzaśniesz klucze w środku lub zostaną Ci one skradzione. A przecież musisz natychmiast dostać się do środka, nie możesz czekać. Wtedy do akcji wkraczają fachowcy z profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem pozwalającym na podjęcie odpowiednich, legalnych i w pełni bezpiecznych działań.

  • Twój samochód zgasł na środku Pragi, bo padł akumulator, a nie masz przy sobie kabli?
  • Chcesz zainstalować system klucza generalnego w siedzibie swojej firmy?
  • Nie możesz otworzyć zatrzaśniętych lub zamarzniętych drzwi, a nie chcesz ryzykować wybijaniem szyby?
  • Padłeś ofiarą włamania i obawiasz się o swoje bezpieczeństwo?

W każdym z tych przypadków zadzwoń po całodobowe Pogotowie Zamkowe, które błyskawicznie przyjdzie z pomocą, traktując Twoje potrzeby indywidualnie i w stu procentach profesjonalnie. Cena na pewno nie okaże się zbyt dużym obciążeniem dla portfela. Zadzwoń, napisz, zapytaj.