Podkowa Leśna

Pełna zielonego uroku Podkowa Leśna, a może jedna z dzielnic Warszawy – cały obszar skupiony wokół stolicy jest terenem działania Pogotowia Zamkowego – wyjątkowego serwisu ślusarskiego o szerokiej ofercie, którą pragniemy przedstawić choćby w części, wskazując na praktyczne korzyści dla Twojego domu lub firmy. Wiesz, że bezpieczeństwo jest bezcenne. Dlatego zaufaj fachowcom z doświadczeniem, ale i kreatywnym podejściem. Specjalnie dla Ciebie, 24/7.

Awaryjne otwieranie samochodów Podkowa Leśna

Wyobraź sobie, że jedziesz w delegację, odwiedziny do znajomych albo po prostu robisz zakupy w drodze do domu. Spieszysz się, otwierasz i zamykasz samochód, cofasz się, tracisz koncentrację – bach! Zatrzaśnięte drzwi, elektroniczne zabezpieczenia włączone, dostęp niemożliwy, a kluczyk został w stacyjce. Złościsz się – to mało powiedziane. Pięści same ściskają się do wybicia szyby. Wiesz jednak, że to bardzo nierozsądny krok. Po pierwsze możesz się pokaleczyć. Po drugie uszkadzasz samochód. Po trzecie, narażasz się na zbędne koszty. Z tej sytuacji można wybrnąć za mniejsze pieniądze, niż koszt nowej szyby do Twojego auta. Wystarczy telefon po Pogotowie Zamkowe, dla którego Podkowa Leśna, podobnie jest Warszawa jest potencjalnym miejscem pracy każdego dnia. Ślusarskie umiejętności połączone z odpowiednim sprzętem i… samochód otwarty, bez kluczyka i uszkodzeń lakieru lub zabezpieczeń. Jak to możliwe? Po prostu, fachowcy wiedzą jak to zrobić. Nieważne, jakim modelem pojazdu dysponujesz, nawet najdroższe i najnowsze auta da się otworzyć delikatnie i fachowo. Skutecznie i szybko. Wykorzystaj tę możliwość.

Naprawa drzwi i zamków po włamaniu

Włamanie – sytuacja, której nie życzymy nawet wrogom. Nie dość, że tracimy cenne przedmioty, to jeszcze poczucie bezpieczeństwa, a przecież to nasza podstawowa potrzeba. Jak odnaleźć się w tej sytuacji? Dobrym krokiem jest wezwanie nie tylko policji, ale i ślusarza, który najszybciej jak to możliwe (i rozsądne…) naprawi zniszczenia. A więc nie tylko zamki i wkładki, ale również same drzwi. Umiejętności ślusarskie i spawalnicze mile widziane! Dlatego meldujemy się na pokładzie, pragnąc zapewnić Ci spokojniejszy sen. Być może włamanie to najlepszy argument na rzecz inwestycji w lepsze zabezpieczenia – nie tylko certyfikowane zamki, ale również alarmy i inne technologie.

Montaż systemów Master Key

Systemy klucza generalnego cieszą się coraz większą popularnością i ta tendencja… w ogóle nas nie dziwi. Przecież ograniczanie zbędnej i niepraktycznej liczby kluczy na rzecz jednego, uniwersalnego, ale dopasowanego do do poziomu dostępu jest sprawą korzystną zarówno z punktu widzenia administratorów osiedli i deweloperów, jak i posiadaczy dużych domów czy budynków firmowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie – miejscem może być Warszawa, Podkowa Leśna lub dowolna miejscowość w bliskiej okolicy. Opowiemy o systemie master key, zaproponujemy odpowiednie wkładki, indywidualnie wycenimy Twoje zlecenie. Poznasz wszystkie zasady i wartości podobnego rozwiązania, a wkrótce… będziesz cieszyć się większym bezpieczeństwem i zdecydowanie wyższym komfortem.

Największe zalety współpracy

  • 24-godzinny dostęp do ślusarskich usług.
  • Wiele nietypowych usług, jak awaryjne otwieranie zamków, drzwi, samochodów.
  • Kompleksowy serwis drzwi obejmujący czyszczenie, naprawę, konserwację, wymianę.
  • Certyfikowana współpraca z marką GERDA.
  • Awaryjna pomoc w sytuacjach kryzysowych: serwis powłamaniowy, ładowanie akumulatorów, otwieranie zamarzniętych zamków, wyjmowanie złamanych kluczy itd.
  • Licencja policji i dostęp do narzędzi lock-pickingowych.
  • Każdy ślusarz wykazuje się doświadczeniem, kreatywnością i profesjonalizmem.

Zadzwoń już dziś lub zapisz numer na przyszłość. Nigdy nie wiesz, kiedy przyda się najbardziej!