Piastów

Miasto Piastów położone niedaleko Warszawy to również obszar, do którego dojeżdża nasze mobilne pogotowie zamkowe. O jaki rodzaj usług chodzi? Poznaj kilka przykładów, a następnie odwiedź naszą stronę i zapisz numer, który może Ci się przydać w sytuacji kryzysowej.

Wymiana zamków – Piastów

Przede wszystkim specjalizujemy się w zamkach. Zarówno wpuszczanych, jak i nawierzchniowych. Czy wiesz, czego spodziewać się po ślusarzu? To między innymi wymiana zamków, które wymagają naprawy lub… po prostu chcesz się ich pozbyć. To całkiem racjonalne, na przykład po zmianie lokatorów, remoncie czy włamaniu. Postaw na bezpieczeństwo przez 365 dni w roku. Podstawą wydaje się optymalny dobór zamków oraz wkładek, najlepiej takich, które posiadają certyfikat potwierdzający wysoką klasę odporności na włamanie. Możemy zaoferować Ci dojazd do Piastowa z gotowymi rozwiązaniami. Kupujesz, a my montujemy na miejscu. Nie musisz wychodzić z domu lub biura, by załatwić potencjalny kłopot. Chociaż jako autoryzowany partner serwisujemy zamki GERDA, polecamy również inne, sprawdzone produkty. Zachęcamy do zainteresowania się tym tematem, podobnie jak montażem. O tym zaraz.

Profesjonalny montaż zamków

Zakup dobrej jakości zamku to połowa sukcesu. Aby przyniosło to zamierzony skutek, musisz te zamki zamontować zgodnie z wytycznymi producenta. Co to oznacza? Maksymalną precyzję i dokładność. Nawet doświadczeni majsterkowicze niekoniecznie znają się na ślusarskiej robocie. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się w celu jak najlepszego montażu zamków w Piastowie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, a także doświadczenie. Dzięki indywidualnemu podejściu nie mamy problemu z rozwiązywaniem nawet trudniejszych sytuacji. Brak profesjonalnego montażu może skutkować przyspieszonym zużyciem mechanizmów, a nawet brakiem wypłaty ubezpieczenia, jeżeli w umowie dotyczącej polisy znajdują się zapisy związane z kwestią instalacji zabezpieczeń. Jednym słowem: warto powierzyć to zlecenie komuś, kto się tym codziennie zajmuje, a nadal poszukuje wyzwań i zleceń, nie tylko na terenie Warszawy.

Awaryjne otwieranie drzwi wejściowych

Wracasz do domu i nagle zauważasz, że Twoich kluczy nie ma. Zgubiły się, zostały skradzione. A może masz je, ale łamiesz w zamku, to przecież też jest możliwe. Sytuacja wygląda poważnie, szczególnie jeżeli nie dysponujesz własnym kompletem. Co zrobić? Jak wejść do… własnego domu? Włamanie? Tak, ale kontrolowane, z pomocą specjalisty. Pogotowie zamkowe 24/7 dostępne na telefon również w Piastowie wie, jak rozwiązać ten kłopot. Narzędzia lockpickingowe oraz licencja policji pozwalają nam działać w świetle prawa. Bez zbędnych zniszczeń i naruszeń dostajemy się do środka. Możemy od razu zamontować Ci nową wkładkę lub cały zamek. Oferujemy kompleksowy serwis. To zaledwie wycinek naszej działalności w terenie!

Naprawa drzwi po włamaniu

Kolejną sytuacją, w której nasza pomoc okazuje się nieoceniona, jest włamanie. A raczej skutki tego przestępstwa. Wyobraźmy sobie, że wracasz do domu i zastajesz wyłamane, zniszczone drzwi, nie wspominając o innych śladach. OK – nimi zajmie się policja, ale przecież trzeba od ręki wstawić nowe drzwi lub chociażby naprawić stare, zająć się zamkiem. Do tego potrzeba umiejętności, narzędzi, części, a przede wszystkim spokoju i czasu. Zapewne brakuje Ci każdego z tych punktów. Wtedy dzwonisz po nas – firmę, która zajmuje się podobnymi przypadkami w trybie dwudziestoczterogodzinnym. Pomożemy!

  • Oferujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście.
  • Dojeżdżamy do klientów indywidualnych i firmowych przez cały tydzień.
  • Lata doświadczeń w branży i ciągłe poszerzanie oferty owocuje zadowoleniem kolejnych partnerów.
  • Posiadamy licencję policji i wykwalifikowaną, profesjonalną kadrę.