Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki? Rzut oka na mapę wystarczy, by ocenić relatywnie niewielką odległość od Warszawy. A to oznacza, że bez żadnego problemu możemy dojechać na miejsce, by zapewnić Ci serwis zamkowy z najwyższej półki. Postaw na dyskrecję, doświadczenie, dostęp do fachowych narzędzi. Jesteśmy dla Ciebie pod telefonem przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poznaj nas bliżej.

Kompleksowy serwis zamków – Nowy Dwór Mazowiecki i Warszawa

Przekonaj się, jak szeroki może być zakres usług związanych z zamkami:

  • sprzedaż najlepszych, najbezpieczniejszych modeli;
  • wymiana zamków – zepsutych lub działających;
  • czyszczenie i konserwacja specjalistycznym środkiem;
  • montaż 100% zgodny z wytycznymi producenta i dobrymi praktykami.

Warto poświęcić kilka chwil każdemu elementowi tej oferty. Warto kupować zamki z atestem antywłamaniowym, potwierdzonym profesjonalnymi badaniami. Jak nie dać się nabrać? Jak dobrze zainwestować pieniądze? Który sklep wybrać – stacjonarny, internetowy, a może dyskont? Najlepiej doradzi doświadczony ślusarz, który wie, jak dopasować model i rodzaj do typu i parametrów drzwi. Idźmy dalej, w końcu z zamkami można robić różne rzeczy. Na przykład je naprawiać, gdy się zepsują. Wcale nie trzeba ich od razu wymieniać. Być może wystarczy czyszczenie profesjonalnym płynem, wymiana jednej części albo całego modułu wkładki. To różne rozwiązania, warto je dopasować do swoich oczekiwań, możliwości i potrzeb. Oprócz tego zachęcamy do zamawiania domowego lub firmowego montażu zamków. By uniknąć ich szybszego zepsucia, warto postawić na fachowy montaż, który gwarantuje instalację zgodną z wszystkimi wskazówkami.

Awaryjne otwieranie zamków

Nowy Dwór Mazowiecki to miejsce dobre, jak każde inne, by wydarzyło się w nim coś niespodziewanego. Na przykład wpadka polegająca na zatrzaśnięciu drzwi własnego samochodu. Wyobrażasz to sobie? Spieszysz się i… nagle myślisz już tylko o wybiciu szyby, po trosze ze złości, po trosze z konieczności. Jest jednak lepsze rozwiązanie, dużo bezpieczniejsze i rozsądniejsze, czyli telefon po nasze Pogotowie Zamkowe. Natychmiast przyjeżdżamy z Warszawy, by otworzyć zamek bez klucza. Analogiczną usługę możemy przeprowadzić względem Twojego prywatnego sejfu albo mieszkania, do którego gubisz klucze. Mamy licencję Policji oraz narzędzia lockpickingowe, więc rozwiązanie problemu jest kwestią dosłownie chwili. Tu przydaje się zarówno doświadczenie, jak i kreatywność. Nie brakuje nam ich, podobnie jak odpowiedniego poziomu dyskrecji.

Pogotowie Zamkowe od zadań specjalnych

Znamy się także na systemach klucza generalnego. Administrujesz sporym obiektem i denerwuje Cię niepraktyczny pęk kluczy? Wybierz system kontroli dostępu za pomocą kluczy dopasowanych do uprawnień. Niech każdy wchodzi tylko tam, gdzie może i powinien. To dobre zarówno w firmach, jak i np. na osiedlach mieszkaniowych. Idźmy dalej, przecież montaż zamków czy awaryjne otwieranie samochodów to nie wszystko. Możemy polecić także naprawę drzwi, na przykład po włamaniu, po którym zostało wiele nieprzyjemnych śladów.