Marki

Marki to piękne miasto należące do aglomeracji warszawskiej, które zasługuje na usługi z najwyższej półki. Dlatego gdy interesują Cię usługi ślusarskie (w niemal każdym pojęciu tego określenia), po prostu zadzwoń pod numer telefonu Pogotowia Zamkowego. O każdej porze przyjedziemy prosto z Warszawy, by naprawić, wymienić lub awaryjnie otworzyć Twój zamek. Możesz nam zaufać. Przemawia za nami doświadczenie wielu lat praktyki. Poznaj bliżej wybrane aspekty naszej działalności.

Awaryjne otwieranie samochodów – Marki

Miejscem akcji niech będzie trasa Marki – Warszawa. Prowadzisz auto, zatrzymujesz się na parkingu, pospiesznie wyjmujesz lub chowasz bagaże, zatrzaskujesz drzwi… O nie! Drzwi są zatrzaśnięte, a kluczyki w środku. Jak dostać się do środka? Elektronika skutecznie blokuje dostęp. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak wyjąć telefon i zadzwonić po nasze Pogotowie Zamkowe. Uwierz, że wybijanie szyby pięścią to ?metoda? ryzykowna i kosztowna. Dużo lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać chwilę na przyjazd ślusarza, który ma narzędzia i wiedzę, jak wejść do środka bez śladu. A jeżeli np. masz złamany kluczyk w zamku lub stacyjce? Żaden problem, to również należy do naszej oferty!

Wymiana zamków

Kłopoty w życiu osobistym, wymiana lokatorów, a może koniec zaawansowanego remontu? Są różne przyczyny, dla których decydujemy się na wymianę zamków. Jedno jest pewne: trzeba to robić, by realnie zwiększać swoje poczucie bezpieczeństwa. Jednak wymiana zamków, a nawet wkładek nie jest tak banalna, jak na przykład żarówki czy baterii. Nic więc dziwnego, że decydujemy się na kontakt z Pogotowiem Zamkowym i wzywamy ślusarza do podobnych zleceń. Marki czy Warszawa? Niezależnie od tego, gdzie żyjemy, chcemy czuć się jak najbezpieczniej, w pełnym komforcie. Dlatego pozostaw nam kwestię doboru odpowiedniego modelu do Twoich drzwi, a także dostarczenie zamka na miejsce. Zamontujemy, sprawdzimy, czy wszystko działa, zakonserwujemy. Nie warto ryzykować samodzielnym, nieprofesjonalnym montażem. Działamy po to, by wyręczać Cię w takich sytuacjach.

GERDA – certyfikowany serwis

Firma GERDA działa od ponad 30 lat w branży zabezpieczeń. Projektuje i wykonuje wysokiej klasy bramy garażowe, drzwi do domów i mieszkań, czujniki CO2, dymu i gazu, a przede wszystkim zamki, wkładki i kłódki. Spełniające najwyższe normy odporności na włamanie technologie są nieustannie udoskonalane. My pomagamy w montażu, naprawie czy czyszczeniu rozwiązań tak dobrej marki, którą polecamy serdecznie zarówno stałym, jak i nowym klientom. Lepiej wydać odrobinę więcej, ale posiadać zamek, który stanowi realną przeszkodę dla włamywacza.

Nasza oferta zainteresuje Cię jeszcze z kilku powodów:

  • oferujemy wiele innych usług, takich jak naprawa drzwi po włamaniu, awaryjne otwieranie mieszkań czy pomoc w odpaleniu wyładowanego akumulatora;
  • pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu;
  • dojeżdżamy do takich miast, jak podwarszawskie Marki;
  • gwarantujemy szybki, precyzyjny, profesjonalny serwis;
  • możesz nam zaufać – podejmujemy się także mniej oczywistych zleceń.