Łomianki

Łomianki koło Warszawy są miejscem, w którym możesz liczyć na nasz całodobowy serwis i usługi ślusarskie z najwyższej półki. Zachęcamy do kontaktu w dowolnej godzinie, ponieważ naprawdę pracujemy przez cały tydzień – dla Ciebie i Twojego bezpieczeństwa. Dojeżdżamy z Warszawy, ale realizujemy serwis błyskawicznie. Dowiedz się, czym wyróżniamy się na tle konkurencji.

Montaż zamków

Jedno to kupić dobry zamek, a drugie – prawidłowo go zamontować. Zlekceważenie tej czynności ma określone konsekwencje. Łatwiej o obluzowanie, szybsze zniszczenie, a także włamanie bez śladu. Po to producenci pozostawiają ścisłe wytyczne, by wykorzystać je w praktyce. Specjalizujemy się w montażu zamków i wkładek różnych firm, nie tylko polskich. Nie masz czasu na zakupy w specjalistycznym sklepie, przez Internet lub w dyskoncie budowlanym? Po prostu zadzwoń do nas, a my przywieziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego typu drzwi i zamontujemy je. Wymiana zamków jest wskazana nie tylko po awarii lub kradzieży kluczy, ale również po przeprowadzce, przy wynajmowaniu lokalu nowym lokatorom i w innych, podobnych sytuacjach.

Certyfikowany serwis GERDA Łomianki

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki GERDA, która od 1987 roku zmienia oblicze polskich zabezpieczeń, produkując już nie tylko zamki, wkładki i kłódki, ale również drzwi, bramy garażowe czy czujniki dymu. Jednym słowem – to marka, której warto zaufać, ponieważ zawsze stawia na rozwój i udoskonalanie swoich technologii. A co z kwestią serwisu? Jeżeli przydarzy się awaria w okresie gwarancyjnym lub nawet po nim, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na telefon. Prosto z Warszawy do Łomianek. Dla Ciebie, Twoich bliskich lub współpracowników.

Awaryjne otwieranie sejfów

Wyobraź sobie następującą sytuację – gubisz lub niszczysz klucz do domowego sejfu. Brzmi niepokojąco? Jeszcze jak, skoro w środku znajdują się tak ważne przedmioty, jak dokumenty, broń, biżuteria lub zapas gotówki. W tym trudnym momencie możesz liczyć na profesjonalne wsparcie. Posiadamy zezwolenia na używanie sprzętu, który pozwala otwierać nawet sejfy. Dostań się do swojego bez użycia kluczy. Czasami to konieczne. Nie próbuj niszczyć go mechanicznie. Wystarczy ślusarz, który wie, co robić. Pogotowie Zamkowe zatrudnia tylko takich – fachowych i dyskretnych.

Naprawa zamków (czyszczenie, konserwacja)

Zauważasz problemy z funkcjonowaniem zamka? Widzisz, że zacina się, blokuje klucz? Nie pozostaje Ci nic innego, jak próba naprawy z pomocą fachowca. Przyjeżdżamy do Ciebie w trybie 24/7, naprawdę o dowolnej, pasującej porze. Błyskawicznie oceniamy stan mechanizmu. Być może wystarczy czyszczenie przy użyciu specjalistycznego preparatu, a także konserwacja na przyszłość. Jeśli nie, możemy wymienić konkretną część, wkładkę lub cały zamek. W grę wchodzą różne rozwiązania. Wybieramy tylko te, które faktycznie odpowiadają na Twoje potrzeby, nie nadwyrężając przy tym domowego lub firmowego budżetu. Dodajmy, że pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych i publicznych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, na wszystkich dzielnicach Warszawy oraz w Łomiankach.

Nasze największe zalety to:

  • optymalne tempo realizacji;
  • uniwersalny, szeroki serwis;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii;
  • mobilny dojazd pod wybrany adres w Warszawie i okolicach;
  • duże doświadczenie połączone z kreatywnym podejściem.