Legionowo

Legionowo leży bardzo blisko Warszawy, dlatego bez żadnych wątpliwości możesz liczyć na nasze wsparcie, jeśli chodzi o pogotowie ślusarskie, czyli usługi niezbędne dla utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa w domu lub biurze. Działamy całodobowo i skutecznie, w korzystnych cenach rozwiązując Twoje problemy. Poznaj bliżej nasze usługi.

Ślusarz na telefon z Warszawy do Legionowa

Montaż zamków nie jest naszą jedyną specjalnością, ponieważ skupiamy się także na:

  • sprzedaży najlepszych rozwiązań z dostawą do domu;
  • czyszczeniem i konserwacją mechanizmów;
  • naprawą zepsutych zamków i wkładek.

Jak widzisz, pełen serwis. Istnieje wiele firm, które produkują zamki oraz wkładki. Wiele z nich możemy polecić, ponieważ znamy wyniki niezależnych testów. Jeśli wysoka klasa antywłamaniowa znajduje odzwierciedlenie w badaniach, możemy mieć pewność, że włamywacz ma znacznie utrudnione zadanie z próbą nieautoryzowanego wejścia do środka. Pamiętaj, że wiele zależy nie tylko od jakości mechanizmu, ale i precyzji montażu. Nie mając odpowiednich narzędzi i długoletniego doświadczenia, lepiej powierzyć to zadanie fachowcowi. Wystarczy, że dzwonisz i czekasz na przyjazd. Obojętnie, która jest godzina. Możemy stawić się w każdym terminie, o dowolnej godzinie. Jesteśmy dostępni całodobowo.

Pogotowie Zamkowe 24/7

Legionowo to miasto, do którego przyjeżdżamy również w innych sprawach. Pomagamy w rozwiązywaniu nietypowych problemów, takich jak zatrzaśnięte samochody. Wiesz, o co chodzi? O sytuacje, w których jedyne o czym myślisz, to wybicie szyby, by dostać się do środka, bo nie ma innych sposobów. Otóż są, to znaczy jest, jeden. Mianowicie taki, by zadzwonić po fachowca z Pogotowia Zamkowego Warszawa.

Posiadamy licencję policji, niezbędne doświadczenie i narzędzia lockpickingowe. To połączenie sprawia, że otwieramy pojazdy dowolnego producenta, z każdego rocznika. Brzmi niezwykle? Pamiętaj, że nie mamy również żadnych problemów z dostaniem się do mieszkania bez użycia zamka, co może przydać się w przypadku kradzieży, zniszczenia lub zgubienia kluczy. Dodajmy do tego możliwość zamówienia specyficznej usługi – awaryjnego otwierania sejfów.

Realizujemy Twoje zlecenia związane z bezpieczeństwem. Nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz korporacyjnymi, zawsze przykładając się w 100% do wszystkich etapów realizacji. Oferujemy konkurencyjne stawki połączone z wieloletnią praktyką i nieustannym rozwojem. Specjalizujemy się między innymi w zakładaniu systemów klucza generalnego.

Jesteśmy znani również jako autoryzowany serwisant marki GERDA – naprawa zamków antywłamaniowych tej firmy to jeden z filarów naszej działalności. Podobnie zresztą, jak usługi ślusarskie konieczne po włamaniu czy upływie gwarancji na wkładkę. Każdy ślusarz, którego wysyłamy na serwis odznacza się profesjonalizmem i dyskrecją, tak niezbędną w tej działalności. Zajrzyj na naszą stronę Internetową lub zapisz sobie numer w telefonie – przyda się w awaryjnej sytuacji, kiedy zabraknie pomysłów na samodzielne rozwiązanie kłopotów z zamkami.