Jabłonna

Jabłonna, leżąca na wschód od Warszawy? Jasne, tam także dojeżdżamy, świadcząc usługi ślusarskie na najwyższym poziomie od lat. Nie tylko mobilne, ale i kompleksowe, dlatego poznaj nasze szerokie możliwości i korzyści, jakie płyną ze współpracy, do której zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Wymiana i naprawa zamków

Bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą każdego człowieka. Pierwszym krokiem do zapewnienia ochrony w każdym budynku jest założenie solidnego zamka, najlepiej antywłamaniowego. To podstawa, wszystkie technologiczne nowinki są dopiero kolejnym dodatkiem, pewną możliwością. Czy samodzielnie wybierzesz najlepszy zamek? Czym będziesz się kierować? Oby były to faktycznie najważniejsze parametry, jak klasa odporności na włamanie. Skoro nie masz czasu na podobne analizy, powierz to zadanie ślusarzowi, dla którego podwarszawska Jabłonna jest naturalnym obszarem działalności.

Zauważasz, że zamek zaczyna szwankować, nie działa jak wcześniej, zacina się? Być może wystarczy czyszczenie specjalistycznym środkiem, ale w grę wchodzi także wymiana – samej wkładki lub całego mechanizmu. Indywidualnie oceniamy sytuację, dobierając narzędzia i techniki, które zapewnią wiele lat satysfakcjonującej eksploatacji. Nie tylko zamki GERDA słynną z najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z wariantu zamek + montaż + dojazd w zaskakująco niskiej cenie, przy zachowaniu standardów, których oczekujesz.

System master key – Jabłonna

Systemy klucza generalnego cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli firm, administratorów obiektów użyteczności publicznej czy deweloperów. Po co pęk kluczy, skoro wiele drzwi może być otwieranych tym samym modelem? Cała moc master key tkwi w umiejętnym zaprojektowaniu sieci kontroli dostępu, co robi się poprzez montaż odpowiednio dopasowanych i wybranych wkładek. Jeżeli zastanawiasz się nad podobnym rozwiązaniem, zaufaj firmie, która zrealizowała już wiele podobnych zleceń. Zwiększ komfort korzystania z budynku, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i nowoczesny charakter wykończenia. Polecamy!

Awaryjne otwieranie – Pogotowie Zamkowe 24/7

Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jesteśmy pod telefonem, aby błyskawicznie reagować na wszelkie zgłoszenia związane z Twoim bezpieczeństwem. Przyjmijmy, że gubisz klucze, zostają Ci skradzione, a może złamane w zamku? Każda z tych sytuacji brzmi dość ponuro, ale proza życia nie zawsze okazuje się kolorowa… Naprawa zamków to nie wszystko, czasem trzeba je po prostu otworzyć bez użycia kluczy. My wiemy, jak to zrobić. Nie potrzebujemy magicznych zaklęć, tylko narzędzi lockpickingowych oraz technik, które potwierdzają, że zasługujemy na licencję policji. Tak się składa, że awaryjne otwieranie to dla nas żaden problem. Dlatego będziesz akurat planować włamanie do własnego pojazdu lub mieszkania… zrób to w naszej asyście! Dzwoń nawet nad ranem czy w środku nocy. Dojedziemy do Jabłonnej po jednym telefonie.

Serwis GERDA

Gerda jest uznaną marką działającą na rynku od 1987 roku. Ponad 30 lat nieustannego rozwoju technologii sprawia, że ta polska firma wciąż zaskakuje kolejnymi produktami z górnej półki. Dziś to już nie tylko zamki, wkładki i kłódki, które wielu z nas kojarzy, nawet nie interesując się branżą. W ofercie GERDA są także bramy garażowe, drzwi wejściowe czy czujniki dymu, gazu i czadu. Jednym słowem: wszystko, czego potrzebujesz do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa i komfortu. A tak się składa, że jesteśmy certyfikowanym, autoryzowanym serwisantem tej dużej, polskiej firmy. Jeżeli masz jakikolwiek problem, na przykład z antywłamaniowym zamkiem, przyjedziemy w ramach gwarancji i rozwiążemy go!

Pogotowie Zamkowe to:

  • korzystne ceny;
  • całodobowy serwis;
  • szeroka oferta;
  • dyskrecja na najwyższym poziomie.