Ceny usług ślusarskich

Dowiedz się, co składa się na koszt usługi ślusarza i dlaczego warto zainwestować w bezpieczeństwo. Poznaj z bliska działalność Pogotowia Zamkowego, które może pomóc Ci w niejednej sytuacji kryzysowej.

Wymiana wkładek i zamków

Podstawową usługą świadczoną przez Pogotowie Zamkowe Warszawa jest montaż nowych zamków i wkładek – selekcjonowanych z najlepszych ofert na rynku.

Prezentowane poniżej ceny odnoszą się do kompleksowej oferty:

nowy zamek/wkładka + montaż zgodnie z wytycznymi producenta + dojazd na miejsce, na terenie Warszawy i okolic.

Cennik Pogotowia Zamkowego – zamki oraz wkładki:

  • wkładki zwykłe od 100 zł;
  • wkładki atestowane od 200 zł;
  • zamki wpuszczane zwykłe od 130 zł;
  • zamki wpuszczane klasy C od 200 zł;
  • zamki nawierzchniowe zwykłe od 150 zł;
  • zamki nawierzchniowe klasy C od 300 zł.

Koszty awaryjnego otwierania drzwi wraz z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic:

 

Awaryjne otwieranie zamków zwykłych od 120zł

Awaryjne otwieranie zamków nawierzchniowych od 150zł

Awaryjne otwieranie zamków atestowanych od 200zł

 

Jeśli chodzi o wkładkę, jest ona podstawowym elementem zamków. Właśnie do niej wkładamy klucze. Jej wymiana pozwala zmienić klucze bez wymontowywania całego mechanizmu. To dobry pomysł np. przy zmianie lokatorów w mieszkaniu lub po zgubieniu jednego z kompletu kluczy. Zwykłe wkładki zapewniają minimum ochrony, a atestowane polecamy przede wszystkim do drzwi zewnętrznych.

W temacie drzwi zewnętrznych warto również zastosować wysokiej jakości zamek wpuszczany. Klasa C oznacza najwyższą odporność na włamanie, choć żadne rozwiązanie nie daje 100-procentowej gwarancji bezpieczeństwa. Zamki nawierzchniowe, czyli montowane na skrzydle drzwi, od wewnętrznej strony pokoju lub całego budynku, stanowią doskonałe uzupełnienie dla zamków wpuszczanych i zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Przy okazji dają wygodę w codziennym otwieraniu i zamykaniu mieszkania lub biura.

Jako ślusarze z doświadczeniem możemy pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania. Bierzemy pod uwagę wiele czynników, między innymi:

  • w którym kierunku otwierają się drzwi;
  • jak mają się otwierać drzwi od wewnątrz (za pomocą gałki lub klucza);
  • czym wyróżniają się drzwi – jaką mają grubość, czy są antywłamaniowe, z jakiego są wykonane materiału, z czego skonstruowane.

Przy wyborze zamków i wkładek weź pod uwagę certyfikaty wystawiane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz Instytut Techniki Budowlanej. Gorąco polecamy przebadane i najlepsze na rynku (w obiektywnych i niezależnych badaniach) rozwiązania, które sprzyjają bezpieczeństwu mieszkańców i mienia. Dostarczamy je na miejsce w trakcie usługi. Nawet nie musisz wychodzić z domu, żeby zrobić udane zakupy.

Inne usługi ślusarskie

Pomoc Pogotowia Zamkowego znacznie wykracza poza wymianę wkładek i zamków, obejmując m.in. awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań i sejfów, naprawę drzwi, serwis po włamaniu, naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną, instalację systemu master key i wiele innych.

Sytuacje i okoliczności bywają bardzo różne  podobnie jak wymagania klientów. Dlatego wycena przebiega indywidualnie. Zadzwoń lub napisz, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować konkretna usługa. Masz pewność, że decydujesz o zakresie i nie przepłacasz. Ceny usług Pogotowia Zamkowego wahają się w przedziale kilkudziesięciu – kilkuset złotych. Zadzwoń, zapytaj, ciesz się większym poczuciem bezpieczeństwa bez kompromisów. Ochrona bliskich i mienia jest przecież bezcenna!

Więcej na awaryjne otwieranie – cennik.