Awaryjne otwieranie aut – cennik

Jeżeli potrzebujesz pomocy w awaryjnym otwieraniu samochodu, zadzwoń po Pogotowie Zamkowe, które działa na terenie Warszawy i okolic, świadcząc usługi ślusarskie, cały tydzień i cały rok. Na jakie wsparcie możesz liczyć? O jakich kosztach mowa? Poznaj czynniki, które decydują o wysokości rachunku za fachową pomoc. Jedno jest pewne: wybicie szyby na pewno się nie opłaca.

 

Awaryjne otwieranie samochodów – od 100 zł

Awaryjne otwieranie samochodu z zamkiem tzw. podwójnie ryglowanym – od 200 zł.

Powyższe ceny obejmują dojazd do Klienta na trenie Warszawy i okolic.

 

Z powodu zatrzaśniętego auta można stracić wiele nerwów. Nic dziwnego. Chwila nieuwagi, zajęcie się wypakowywaniem lub wkładaniem bagażu, zatrzaśnięcie – i nagle okazuje się, że centralny zamek zamyka samochód, a kluczyki zostają w środku. Leżą sobie spokojnie, nierzadko na widoku, na fotelu lub bagażniku albo zwisają ze stacyjki. A Ty? Wściekasz się, będąc po tej drugiej stronie. To zrozumiałe – opóźnia się Twój wyjazd, nie możesz tak po prostu dostać się do środka. Pół biedy, jeżeli sytuacja dzieje się przed domem, a Ty masz trochę wolnego czasu. Gorzej, jeżeli właśnie stoisz w środku miasta lub daleko od domu, np. w firmie, u znajomych, w podróży służbowej lub prywatnej. Na szczęście nie ma sytuacji nie do rozwiązania.

Co do tego „rozwiązania”, nie jest nim bynajmniej wybicie szyby. W ten sposób ryzykujesz i tracisz zbyt wiele. Możesz się skaleczyć, porysować lakier auta, zniszczyć tapicerkę i zabezpieczenia. Poza tym uruchamiasz alarm i ściągasz na siebie niepotrzebną uwagę. Wreszcie wymiana szyby kosztuje i to sporo, szczególnie w przypadku nowszych wariantów, ale nawet używane kosztują zbyt wiele, żeby kalkulować, co się najbardziej opłaca.

Podsumowując: nie ryzykuj, ale wybierz najlepsze możliwe rozwiązanie. Zadzwoń po fachowca, który dysponuje profesjonalnym sprzętem i z doświadczenia wie, jak otworzyć Twoje auto. Nie musi posiadać w tym celu kluczyków. Niezależnie od marki, rocznika i producenta po prostu dostaje się do środka. Temu służą profesjonalne szkolenia, po to przyznaje się licencje. Abyś w chwili kryzysu mógł wyjąć telefon i wykręcić numer do Pogotowia Zamkowego – firmy świadczącej kompleksowe usługi ślusarskie. Skoro jest możliwe otwieranie sejfów i drzwi od mieszkań, to tym bardziej – samochodów. Pozostaje pytanie: co wlicza się w indywidualnie ustalany koszt?

Co bierze się pod uwagę przy cenie awaryjnego otwierania

Auto może być wyposażony w zamek z podwójnym ryglowaniem. Wtedy koszt wzrasta w stosunku do prostszych rozwiązań. Pamiętaj, że producenci samochodów z roku na rok zwiększają standardy wdrażanych technologii. Siłą rzeczy przekłada się to na wzrost ceny awaryjnego otwierania, lecz spokojnie – jedynie o około kilkudziesięciu złotych.

Niektóre samochody, na przykład niemieckich producentów, posiadają stalową zabudowę, która na co dzień dodatkowo chroni bagażniki. Jeżeli chcesz otworzyć samochód od tyłu, wpływa to na koszt usługi. Podobnie zresztą jak stan zamka – jeśli jest uszkodzony, ma to znaczenie przy doborze narzędzi i technik serwisu. Indywidualnie oblicza się cenę otwarcia zamka, w którym znajduje się złamany klucz lub wtedy, gdy jest on w stacyjce, a ta okazuje się uszkodzona.

Pogotowie Zamkowe działa na terenie Warszawy i okolic, dlatego musisz brać pod uwagę takie czynniki jak godzina zgłoszenia, nietypowość zlecenia czy priorytet zlecenia. Przy okazji warto przypomnieć, że oprócz awaryjnego otwierania samochodu firma specjalizuje się w:

  • zakładaniu systemów Master Key;
  • serwisie, naprawie, wymianie, konserwacji i sprzedaży zamków oraz wkładek antywłamaniowych;
  • otwieraniu zatrzaśniętych zamków w drzwiach i sejfach;
  • naprawie drzwi i serwisie powłamaniowym.

Dowiedz się więcej o usłudze, której celem jest otwieranie samochodów w Warszawie.