Białołęka

Wymiana zamków, awaryjne otwieranie samochodów, a może serwis gwarancyjny GERDA? To tylko część usług ślusarskich, których możesz potrzebować praktycznie od ręki. Na dzielnicy Białołęka w każdej chwili może pojawić się Pogotowie Zamkowe – nasza firma, którą stworzyliśmy dla wygody mieszkańców Warszawy i okolic. Poczucie bezpieczeństwa warto zwiększać poprzez współpracą z fachowcami, kreatywnymi i doświadczonymi.

Montaż zamków Białołęka

Fachowy ślusarz to ekspert w zakresie bezpieczeństwa, jakie zapewnia odpowiedni dobór i montaż zamków oraz wkładek. Ich szeroki wybór na rynku nie jest przypadkowy – wszak każdy z nas chciałby mieszkać i pracować w odpowiednio zabezpieczonych miejscach, gdzie nie ma mowy o włamaniu w kilka sekund z uwagi na przestarzałą technologię. Jeżeli chcemy wziąć na siebie zakup i instalację zamków oraz wkładek, łatwo o błędy, które mogą mieć poważne konsekwencje. Dużo lepszym rozwiązaniem wydaje się zaufanie fachowcowi, dla którego naprawa drzwi i naprawa zamków to chleb powszechni. Na Białołęce, podobnie jak na terenie całej Warszawy działa zespół Pogotowia Zamkowego, który przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje usługi ślusarskie na najwyższym poziomie, w przystępnych cenach.

Nasze najważniejsze usługi to:

  • montaż, sprzedaż, wymiana, naprawa, czyszczenie, konserwacja zamków oraz wkładek;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny GERDA (posiadamy odpowiedni certyfikat);
  • awaryjne otwieranie zamków, drzwi, samochodów i sejfów na policyjnej licencji;
  • nietypowe działania serwisowo-naprawcze dotyczące drzwi i zamków;
  • montaż systemów klucza generalnego (master key);
  • pomoc w przypadku wyładowania akumulatora w samochodzie;
  • kompleksowy serwis po włamaniu.

Jednym słowem – szeroki wachlarz propozycji na każdą kieszeń. Warszawiacy wiedzą, że szybka naprawa drzwi czy wymiana zamków na nowe są konieczne, aby zachować bezpieczeństwo i uniknąć włamania. Również firmy ubezpieczeniowe zwracają uwagę na fakt stosowania antywłamaniowych technologii. Wiemy, jak doradzać, a co najważniejsze – jak powinien reagować ślusarz na konkretne sytuacje.

Pomoc o każdej porze dnia i nocy

Niewątpliwą zaletą Pogotowia Zamkowego jest fakt, że pojawiamy się na wezwanie chwilę po Twoim telefonie. Nie możesz dostać się do własnego domu, bo zgubiłeś klucze, a jest środek nocy? Po prostu zadzwoń. Masz trudność z otwarciem auta w centrum Białołęki, a musisz szybko wyjechać? To dla nas chwila. Kończysz budowę i chcesz wyposażyć drzwi w najlepsze zamki antywłamaniowe? Dowieziemy je na miejsce, niczym pizzę.

Wymiana zamków jest wręcz niezbędna przy wynajmowaniu domów i mieszkań, przy ryzyku włamania. Technologie takich firm, jak polska GERDA mają certyfikaty antywłamaniowe i warto je stosować. Dlatego na terenie Warszawy i okolic działamy nieustannie, aby pokazywać, że ślusarz to wciąż potrzebny zawód. Jasne, wkładkę kupisz w każdym dyskoncie budowlanym, nie wspominając o sklepach specjalistycznych, ale czy wiesz, jakimi kryteriami się kierować? Awaryjne otwieranie drzwi po utracie kluczy również jest swoistym wyzwaniem. Naprawa drzwi wymaga fachowej pomocy, a jeżeli interesują Cię indywidualne podejście i uczciwa wycena, po prostu zadzwoń do nas. Białołęka jest dzielnicą Warszawy, na którą powracamy chętnie i często, poszerzając i tak długą listę usatysfakcjonowanych klientów. Innowacyjność, nowoczesność, dostęp do profesjonalnych narzędzi, licencja policji – przemawia za nami wiele argumentów. Postaw na współpracę, która realnie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Nazywamy się Pogotowie Zamkowe i rozwiązujemy każdy problem z kluczami, drzwiami i kontrolą dostępu.