Zamki centralne rozporowe

Gdy przebywasz w domu, liczy się dla Ciebie przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. To ono gwarantuje, że wykonywanie codziennych czynności, spędzanie czasu z rodziną czy odpoczynek nie zostają zakłócone przez niepotrzebne obawy o to, że ktoś niepożądany wejdzie do mieszkania. Dlatego stosujesz środki, które mają Cię przed tym uchronić.

Wiedz jednak, że zwykłe drzwi antywłamaniowe ze standardowymi zamkami mogą nie wystarczyć. Dlatego warto zamontować w nich specjalny, centralny zamek rozporowy. To obecnie jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń przed włamaniem, a przy tym niezawodny mechanizm, z którego warto korzystać na co dzień.

W naszej ofercie znajdują się zamki rozporowe, nazywane również centralnymi bądź wielopunktowymi. Pełnią rolę systemu antywłamaniowego. Zamontowane w drzwiach zewnętrznych zapobiegną wyłamaniu oraz wyważeniu drzwi. Zwiększają ich wytrzymałość i tym samym zapewniają ochronę osób oraz mienia.

Proponujemy nie tylko sprzedaż, ale także wymianę i montaż zakupionych zamków rozporowych. Można na nas liczyć zawsze – nasz serwis działa 24 godziny na dobę.