Otwieranie samochodu bez kluczyka – ślusarz już do Ciebie jedzie

Sprawa ma się następująco. Nerwowo stukasz na ekranie smartfona, poszukując informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu. Bo Twój jest zatrzaśnięty i nie masz do niego dostępu. Chora sytuacja? Delikatnie powiedziane! Nie przedłużając ? co można zrobić, jak dostać się do środka skutecznie i bezpiecznie? I szybko, rzecz jasna?

Spokojnie, tylko spokojnie

Opanuj nerwy. Nawet najdroższy samochód świata, wyposażony w meganowoczesne zabezpieczenia, da się otworzyć stosując odpowiednie narzędzia i odpowiednie techniki. Wiemy jednak, że w tym momencie kierujesz się raczej gorączkowymi emocjami. Ostudź je, bo w niczym nie pomagają, jedynie komplikują sprawę.

Jasne, gdyby to był samochód starej daty, być może podziałałyby domowe sposoby. Jakiś naprędce wygięty drut z haczykiem na końcu, którym można dostać się do bolca od drzwi, przez rozszczelnioną szparę. Jednak jeśli posiadasz samochód z elektronicznymi, nowoczesnymi zabezpieczeniami i zamkami trudnymi do sforsowania, taka wizja jest po prostu nierealna.

A klucze leżą sobie w środku, zatrzaśnięte. Wystarczyło zachować odrobinę uwagi, nie zostawiać ich, ale cóż. Za późno. Poprawisz się za każdym następnym razem.

Stop! Nie wybijaj szyby, to niebezpieczne! Poranisz się, pokaleczysz. Zarysujesz lakier i tapicerkę. Narazisz na niepotrzebne koszty. Ale przecież trzeba dostać się do środka. To prawda, trzeba, zwłaszcza stojąc w tak niekorzystnym miejscu. Ale nie trzeba od razu uciekać się do brutalnych metod.

Pomoc wykwalifikowanych ślusarzy

Jak działa serwis-zamkow.com? Szybko, tanio i skutecznie. Tak pokrótce można streścić  największe zalety Pogotowia Zamkowego działającego na terenie Warszawy i okolic.

  • Dojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Konkurencyjny cennik.
  • Oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz firmowych.
  • Wieloletnie doświadczenie i głód poszerzania wiedzy oraz umiejętności.
  • Indywidualne podejście ? z dyskrecją i zaangażowaniem.
  • Kompleksowe usługi: awaryjne otwieranie drzwi w samochodach, sejfach i domach, serwis zamkowy (montaż, wymiana, konserwacja, czyszczenie, naprawa, przegląd), wdrażanie systemów klucza generalnego Master Key, autoryzowany serwis GERDA, naprawa drzwi, serwis powłamaniowy, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa.

Pogotowie Zamkowe posiada licencję policji, ale przede wszystkim specjalistyczne narzędzia do awaryjnego otwierania auta bez kluczyka. Jak to w ogóle możliwe? Cóż, wystarczy wiedzieć, jak podejść do tematu. Profesjonalny sprzęt znacząco ułatwia otwarcie samochodu niezależnie od producenta, modelu, wersji wyposażeniowej czy rocznika.