Serwis Gerda – nawet najlepsze drzwi wymagają konserwacji i okresowych przeglądów

Nie ma zabezpieczeń, które w 100% chronią przed włamaniem czy są odporne na upływ czasu. Każdy mechanizm się zużywa, jeden prędzej, drugi później, ale to nieuchronne. Jaki płynie z tego wniosek? Taki, że warto inwestować w jak najlepsze rozwiązania dla bezpieczeństwa, pamiętając o ich konserwacji i przeglądach. Przedstawiamy firmę, której warto zaufać i której produkty serwisujemy od lat. Oto GERDA!

30 lat na straży bezpieczeństwa

Polska marka GERDA jeszcze pod koniec lat 80. rozpoczęła produkcję, która dziś kojarzy się z najwyższym poziomem zabezpieczeń. Szeroka oferta dobrych jakościowo produktów obejmuje:

  • drzwi do mieszkań oraz domów;
  • bramy garażowe;
  • zamki i wkładki;
  • czujniki gazu, czadu i dymu;
  • stolarkę aluminiową;
  • akcesoria i dodatkowe wyposażenie.

Jak widać ? w asortymencie marki Gerda znajduje się wszystko, co potrzebne w trakcie remontu lub budowy własnego kąta, który pragniemy zabezpieczyć przed ewentualnym włamaniem. 30 lat działalności przedsiębiorstwa pozwala wykorzystywać nagromadzone doświadczenie, choć jednocześnie firma podkreśla swój nieustanny rozwój. Faktycznie, innowacyjne produkty są opracowywane przy udziale wysokiej klasy ekspertów, dzięki czemu klienci otrzymują technologie dopracowane i zgodne z aktualnymi, branżowymi trendami.

Gerda to marka utrwalona w świadomości nawet tych osób, które niekoniecznie interesują się branżą zabezpieczeń. Trudno o lepszy dowód skuteczności działań firmy, dzięki której można spać spokojniej. Szeroki asortyment jest zarazem szansą na kompleksowe unowocześnienie domu. Czujniki, które zapobiegają zatruciom lub rozprzestrzenianiu pożarów albo automatyczne bramy garażowe ? dzięki nim życie staje się nie tylko bezpieczniejsze, ale i bardziej komfortowe.

Wybór drzwi z górnej półki do mieszkania i domu, które pochodzą od polskiego producenta i są objęte wszelkimi atestami, jest otwarciem się na energooszczędność, nie na tylko ochronę mienia. Czy wiesz, że dzięki wymianie drzwi na lepsze, ?cieplejsze?, zyskujesz nawet kilkadziesiąt procent energii? Mniej grzania kaloryferów i palenia w piecu, więcej przyjemnego ciepła. Przecież każdy z nas marzy o przytulnych wnętrzach i niskich rachunkach.

Nawet GERDA wymaga serwisu

Drzwi, zamki i inne technologie Gerda słyną z wysokiej odporności na próby zniszczenia i włamania. Liczba nagród i atestów faktycznie zobowiązuje do profesjonalnego podejścia do kontrahentów i klientów. Certyfikaty NATO, ITB, IMP, realizacja norm ISO czy współpraca z Biurem Operacji Antyterrorystycznych mówią wiele. Ale jeszcze więcej komentarze zadowolonych klientów.

Jako firma ślusarska, która zapewnia serwis GERDA Warszawa, pragniemy podkreślić znaczącą kwestię: otóż każdy zamek, nawet najbardziej antywłamaniowy na rynku, wymaga konserwacji i prawidłowej ochrony przed zbyt szybką eksploatacją. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, nie wystarczy wymiana wkładki ? potrzeba także stosowania odpowiednich preparatów, żeby usuwać brud, a jednocześnie chronić wrażliwe elementy przed korozją. Poza tym już na etapie montażu można popełnić błędy, których skutkiem jest nieprawidłowe działanie mechanizmów przez wiele lat. Jeżeli inwestować, to tylko w rozwiązania, które nie zawiodą w godzinie próby.

Pomoc Pogotowia Zamkowego

Jako profesjonalna firma ślusarska możemy kompleksowo pomóc w optymalnym wyborze, prawidłowym montażu, odpowiednim zabezpieczeniu i ewentualnej naprawie produktów marki Gerda. Zamki i wkładki antywłamaniowe, które polecamy, są warte swojej ceny ? należy je po prostu dobrze wykorzystać. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic, przez cały tydzień, całodobowo. Zadzwoń, jeżeli kończysz budowę, planujesz remont lub po prostu potrzebujesz ślusarskiej usługi. Zalecamy przegląd dotychczas zastosowanych rozwiązań dla bezpieczeństwa, nie tylko w domu, ale również w miejscu pracy. Przekonaj się, że niedroga usługa ma niebagatelne znaczenie!