Pogotowie Zamkowe, czyli awaryjne otwieranie wszystkich modeli aut

Zatrzaśnięcie samochodu ? zdarza się w najmniej spodziewanym i pożądanym momencie. Znienacka, w nerwach albo zupełnie przypadkowo, jakby na przekór wszystkim ważnym planom. Jak sobie poradzić w tej sytuacji i awaryjnie otworzyć auto? Spokojnie ? Pogotowie Zamkowe zna odpowiedź na to pytanie, niezależnie od modelu auta.

Kłopoty, których się nie spodziewasz

Akcja możliwa o każdej godzinie, bez względu na lokalizację. Sekunda nieuwagi częstokroć decyduje o tym, że samochód się zatrzaskuje, gdy kluczyki pozostają w środku. Wyobraź sobie takie sytuacje ? pospieszne pakowanie zakupów do bagażnika, wyciąganie dwójki dzieci z fotelików, parkowanie w nieznanym miejscu pod presją czasu. Przykłady pierwsze z rzędu, w których może dojść do zatrzaśnięcia kluczowych.

Jaka jest reakcja? Złość, rozpacz. Wiele zależy od charakteru, jednak bezsilność i zaskoczenie warunkują wszystkie zachowania w tej sytuacji. Chwila staje się cokolwiek komiczna ? Twój samochód jest dla Ciebie niedostępny i zaczynasz myśleć jak włamywacz: co zrobić, żeby jak najszybciej dostać się do środka?!

Nerwy nie pomogą, jakkolwiek brzmi to banalnie i nie na miejscu. We wściekłości jedynym rozwiązaniem wydaje się wybicie szyby, ale takie zachowanie może usprawiedliwić jedynie naprawdę wyjątkowa sytuacja, np. zagrożenia zdrowia i życia. Wielu kierowców, którym zatrzaskuje się auto, myśli: wybiję szybę, za nową zapłacę mniej niż za wezwanie jakiegoś fachowca. Otóż jest zupełnie odwrotnie!

Z reguły nowa szyba kosztuje bowiem więcej niż pomoc wykwalifikowanego ślusarza. Pomijamy już kwestię nieznajomości tego rynku przez wielu Polaków. Niektórzy szeroką otwierają oczy, słysząc, że istnieją firmy, które specjalizują się w niszy, jaką jest awaryjne otwieranie pojazdów, bez śladów, zniszczeń i zbędnych kosztów. Takie firmy jak Pogotowie Zamkowe.

Podstawy skutecznego działania

Nie wybijaj szyby, jeżeli nie możesz otworzyć auta ? nie dość, że to nieopłacalne, to jeszcze niebezpieczne. Możesz się poranić odłamkami, a poza tym naruszyć tapicerkę czy lakier. Pozostają inne opcje fizycznego ataku na zamknięty samochód, ale nie trzeba nawet rozwijać argumentacji, dlaczego to bezsensowne. Po co wyrywać części lub niszczyć elektroniczne zabezpieczenia, skoro wystarczy wyjąć telefon i zadzwonić po specjalistę?

Pogotowie Zamkowe pracuje w trybie 24/7, dlatego zawsze jest do dyspozycji zdesperowanych i zdenerwowanych kierowców, których kluczyki pozostają w środku zamkniętego auta. Pora na awaryjne otwieranie w profesjonalny sposób, w każdym miejscu! Również wtedy, gdy elektroniczne zabezpieczenia zawodzą, a trzeba pilnie dostać się do pojazdu.

Posługujemy się sprzętem dla profesjonalistów, tworzonym z myślą o nowoczesnych ślusarzach. Poza tym, dysponujemy narzędziami do licencjonowanego lock-pickingu, czyli, nazwijmy to umownie, ?kontrolowanego włamania?.

Przechodzimy wiele szkoleń i od lat zbieramy doświadczenia, które pozwalają nam być na bieżąco z wciąż udoskonalanymi technologiami zabezpieczeń. Obojętnie, jakim autem jeździsz ? Polonezem, Porsche 911 czy Skodą Octavią ? my i tak wiemy, jak je otworzyć. Za zaskakująco niskie pieniądze, na telefon, bez śladów i niebezpieczeństw. Awaryjne otwieranie auta jest zawsze możliwe. Jedyne, czego potrzebujesz w takiej sytuacji, to wykręcić nasz numer telefonu!