Pogotowie ślusarskie – zawsze gotowe do pomocy

Czym jest Pogotowie Zamkowe? W największym skrócie ? firmą usługową, która jest przez cały czas gotowa, żeby pomóc Ci w sprawach ślusarskich, związanych z bezpieczeństwem i ochroną budynku. Poznaj bliżej nasze możliwości, aby w każdej chwili mieć pod ręką kontakt do fachowców, którzy zapewniają wsparcie w niecodziennych i trudnych sytuacjach.

Dane kontaktowe

Firmę Pogotowie Zamkowe znajdziesz dzięki następującym danym kontaktowym:

Firma pracuje w trybie 24/7, co oznacza, że jest całodobowa. Ślusarze są do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. Z jednej strony możesz zaplanować serwis z dużym wyprzedzeniem, ustalając najbardziej pasującą Ci godzinę, a z drugiej ? w każdej chwili, na przykład w środku nocy, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w przypadku awarii zamka czy zatrzaśnięcia drzwi. Za chwilę zresztą omówimy szeroką paletę usług Pogotowia Zamkowego, która świadczy o jej wyjątkowości.

Pracownicy firmy posiadają aktualną licencję Policji ? specjalny dokument umożliwiający tak specyficzną pracę jak awaryjne otwieranie zamków. Dzięki temu możesz mieć pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy oprócz technicznych kompetencji legitymują się dyskrecją i są godni zaufania nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

Awaryjne otwieranie

Kiedy potrzebne Ci usługi ślusarskie Warszawa? Na przykład gdy gubisz klucze lub zostają one skradzione i nie możesz otworzyć samochodu, sejfu lub drzwi do domu albo mieszkania. Jak to możliwe? Cóż, zapytaj naszych dotychczasowych klientów. Zapewne opowiedzieliby o nerwach, które towarzyszyły im w pierwszych momentach, a ich uspokojenie przyszło dopiero po fachowej interwencji naszego Pogotowia Zamkowego.

Jak to działa? Posiadamy specjalne narzędzia lock-pickingowe, nieustannie uczestniczymy w szkoleniach, zgłębiamy budowę poszczególnych mechanizmów. Dobieramy techniki i narzędzia do konkretnego problemu. Dzięki temu otwieramy zamki bez zniszczenia zabezpieczeń. Potrafimy także wyciągać złamane kluczyki ze stacyjek. Robimy to wszystko ?na dojazd? ? wystarczy, że zadzwonisz o dowolnej porze, a zjawimy się z pomocą.

Nie wybijaj szyby w samochodzie ? to niebezpieczne, a poza tym kosztowne. Pomyśl o cenie wymiany szyby, porysowanym lakierze… Co do sejfu ? trzymasz w nim kosztowność, ważne dokumenty, broń, prywatne przedmioty. To normalne, że denerwuje Cię brak dostępu. Podobnie z drzwiami do domu ? to jakieś horrendum, że w pewnym sensie musisz się włamać do własnych czterech ścian. Nie rób tego na siłę, bez przygotowania, po prostu zadzwoń po nas, po fachowy zespół ratunkowy. Nawet najlepsze technologie antywłamaniowe nie stanowią dla nas przeszkody nie do pokonania.

Kompleksowy serwis zamków

Jeśli chodzi o zamki, specjalizujemy się w ich:

  • montażu;
  • naprawie;
  • wymianie;
  • sprzedaży;
  • konserwacji;
  • serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Można powiedzieć, że dbamy o każdy etap pracy nad bezpieczeństwem obiektu. Doradzamy w kwestii doboru najodpowiedniejszego modelu i wiemy, jak montować mechanizmy, aby zachować jakość producenta. Do montażu używamy preparatów konserwujących zamek, które pozwalają na dłużej zachować jego wyjątkowe właściwości i hamować rozwój korozji. Proponujemy zakup antywłamaniowych wkładek, które spełniają normy m.in. Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Poza tym pomagamy w naprawie drzwi, np. po włamaniu, gdy szybko chcesz powrócić do normalnego trybu życia. Współpracujemy z deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i klientami indywidualnymi przy projektowaniu i wdrażaniu systemów Master Key. Jesteśmy także autoryzowanym serwisantem marki GERDA.

Słowem podsumowania: jeżeli zauważasz jakikolwiek problem z zamkiem, chcesz zwiększyć swoje poczucie spokoju, potrzebujesz szybkiego serwisu związanego z bezpieczeństwem ? zadzwoń po ślusarskie Pogotowie Zamkowe, które działa całodobowo na terenie Warszawy i okolic. Skorzystaj z naszych cen i kompetencji!