Najlepszy sposób na awaryjne otwieranie samochodu

Auta odmawiają posłuszeństwa w rozmaity sposób. Czasem siądzie silnik, innym razem elektronika. Jeszcze gorszą sytuacją jest jednak brak możliwości dostania się do środka samochodu. Co robić? Jak sobie poradzić? Poznaj najlepszy sposób na awaryjne otwieranie samochodu.

Czego absolutnie nie robić

Twoja złość najprawdopodobniej wynika z faktu, że kluczyki zatrzasnęły się w środku, na przykład w bagażniku, stacyjce, na fotelu. Widzisz je, ale nie możesz użyć. Cóż za bezsilność. Jeżeli nie znajdujesz się akurat pod domem, raczej nie podejdziesz po zapasowy komplet. Zresztą wielu kierowców nie posiada duplikatu, naiwnie sądząc, że przecież nigdy się nie przyda. Akurat… Niestety, zatrzaśnięcie kluczyków w stacyjce może przydarzyć się każdemu.

No dobrze ? jest złość, ale jak przekuć ją na działanie? Najważniejsze, żeby nie postępować pochopnie. Wybicie szyby jest niekorzystne z kilku powodów. Przede wszystkim ryzykujesz okaleczeniem siebie i osób w pobliżu. Poza tym niszczysz szybę, która kosztuje przecież sporo pieniędzy, nawet na rynku wtórnym i niekoniecznie w oryginalnym wariancie. Dodatkowy minus stanowi zagrożenie uszkodzenia lakieru czy tapicerki. Naprawdę chcesz poświęcić tak wiele, żeby ?rozwiązać? problem w sekundę? Są przecież inne, tańsze, nieinwazyjne i równie skuteczne sposoby.

Patent nie zawsze skuteczny

Jeżeli posiadasz starsze auto, jeszcze nienaszpikowane elektroniką, jak wszystkie współczesne modele, być może jest szansa na samodzielnie otwarcie. O ile masz pod ręką drucik, wsuń go przez lekko uchyloną szybę lub rozszczelnij drzwi. Nie zawsze to możliwe, ale czasami przynosi efekt. Teraz najtrudniejsze: trzeba podnieść ?bolec? zamykający drzwi. Metodą prób i błędów można osiągnąć sukces i zapamiętać tę nauczkę do końca życia ? zawsze uważać na klucze! Jednak nie każdy ma taki samochód i nie każdy potrafi być tak precyzyjny w stresującej sytuacji. Co zatem zrobić? Wrócić do koncepcji wybicia szyby? Nie!

Awaryjne otwieranie samochodu 24 h na dobę

Jako Pogotowie Zamkowe specjalizujemy się w kilku ślusarskich dziedzinach, a jedną z nich jest awaryjnie otwieranie samochodu, na przykład gdy zatrzasnęły się drzwi albo kluczyki. Producent, marka, rocznik, wariant nie mają dla nas znaczenia ? to tylko informacje, przydatne, ale nie ograniczają nas w żadnym stopniu. Po prostu radzimy sobie z każdym autem, nawet z najnowszymi modelami, które dopiero co wyjechały z salonu. Nasza skuteczność to kwestia doświadczenia, wiedzy, szkoleń, nieustannego śledzenia rynku i dysponowania odpowiednimi narzędziami.

?Włamujemy się? do Twojego auta w każdej chwili, kiedy tego potrzebujesz. Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic przez całą dobę, dlatego jeżeli czas gra szczególną rolę, nie ma bardziej zaufanego telefonu niż nasz. Przynosimy spokój i doświadczenie w trudnych chwilach. Działamy z takim samym zaangażowaniem i skutecznością, gdy masz problem z dostaniem się do własnego mieszkania lub padasz ofiarą włamania. Montaż i konserwacja zamków i wkładek to nasza codzienność od lat.

Jeżeli chodzi o Twój samochód, możemy również pomóc z usunięciem złamanego zamka w stacyjce. Zrobimy to tak, żeby nie naruszyć zabezpieczeń i nie uszkodzić elektroniki. Przecież chodzi o sprawność Twojego auta. Zadzwoń w pilnej potrzebie!