Kiedy potrzebujesz Pogotowia Zamkowego

Jako Pogotowie Zamkowe jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę w każdym dniu tygodnia. W jakich sytuacjach możesz nas potrzebować? Z doświadczenia wiemy, kiedy najczęściej klienci nas wzywają i chcielibyśmy się podzielić tą wiedzą, przekazując ją w niniejszym artykule.

Wymiana i montaż zabezpieczeń

Niby prosta sprawa, ale nie każdy dysponuje czasem, wiedzą, umiejętnościami i narzędziami, które pozwalają wymienić zamek pewnie, sprawnie i bez ryzyka. Jeżeli masz wątpliwości, czy uda Ci się to zrobić prawidłowo, lepiej nie ryzykuj i zadzwoń po nasze Pogotowie Ślusarskie. W kilka chwil wyręczymy Cię w wymianie zamka lub wkładki, tak abyś miał pewność, że są odpowiednio zainstalowane i stanowią skuteczną przeszkodę dla złodziei i włamywaczy.

Konserwacja zamka

Zainwestowałeś w wysokiej jakości produkt, który zapewnia ponadprzeciętną ochronę przed złodziejami i włamywaczami? W takim razie z pewnością zależy Ci na tym, żeby działał jak najdłużej, prawidłowo wywiązując się ze swojej roli, jaką jest zabezpieczenie Twojego mienia. W tym celu pamiętaj o cyklicznej konserwacji, do której potrzebne są specjalistyczne środki konserwujące i odpowiednie narzędzia. Jeżeli ich nie posiadasz, zadzwoń po nasze Pogotowie, a wyręczymy Cię w tym.

Niskie poczucie bezpieczeństwa

Mieszkasz w niebezpiecznej okolicy, gdzie często dochodzi do włamań i kradzieży? A może Twój dom lub siedziba Twojej firmy znajdują się na odludziu? W obu przypadkach możesz mieć niskie poczucie bezpieczeństwa, które nie pozwala Ci w 100% cieszyć się życiem domowym i nie martwić się o majątek firmy. Jeżeli chcesz to zmienić, skontaktuj się z naszym serwisem, a zaproponujemy sprawdzone i pewne rozwiązania, dzięki którym skutecznie zabezpieczysz swój dobytek ? zarówno prywatny, jak i firmowy. Oferujemy wiele możliwości, w tym m.in. montaż zabezpieczeń oraz instalację systemu Master Key.

Kupno zamka lub wkładki

Samodzielne kupno zabezpieczeń nie jest prostym zadaniem, szczególnie jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i efektywnym bezpieczeństwie. Dobranie modelu odpowiedniego do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego najlepiej skonsultować się ze specjalistami w dziedzinie ślusarstwa. Zadzwoń po nasze Pogotowie Zamkowe, a pomożemy Ci w wyborze produktu, który spełnia Twoja potrzeby.

Brak możliwości wejścia do domu, biura, samochodu

Trudno opisać słowami nerwową reakcję, gdy nagle uświadamiasz sobie, że nie możesz dostać się do środka swojego mieszkania, domu, biura, magazynu czy auta. Zgubione klucze? Zatrzaśnięte drzwi? Zepsuty zamek? Przyczyn Twoich problemów może być wiele, jednak skuteczne rozwiązanie jest tylko jedno ? Pogotowie Ślusarskie. Jeżeli nie możesz otworzyć drzwi, nie próbuj ich wyważać ani zniszczyć ? umożliwimy Ci wejście do środka znacznie niższym kosztem i bez zbędnego stresu. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i nerwy.

Zepsute drzwi

Trudności z domykaniem, niedziałająca klamka, duże prześwity po zamknięciu ? to tylko niektóre symptomy zepsutych drzwi. Nie wiesz, jak je rozwiązać? Pomożemy Ci. Najpierw przeprowadzamy działania diagnostyczne i ustalamy, w czym tkwi problem, a następnie naprawiamy drzwi, o ile to możliwe, bądź wymieniamy je na nowe, jeśli nic więcej nie da się zrobić.

Zepsuty sejf

Sejf, do którego nie można się dostać, to ogromny problem. Choć teoretycznie ma chronić Twoje najcenniejsze przedmioty, pieniądze czy papiery wartościowe, w razie zepsucia całkowicie traci swoją funkcję. Co wtedy? Jak się dostać do środka? Wystarczy zadzwonić po Pogotowie Zamkowe, a na pewno coś poradzimy! Mamy wieloletnie doświadczenie w awaryjnym otwieraniu i naprawianiu sejfów, dlatego możesz nam zaufać.