Awaryjne otwieranie zamka – lepsze i tańsze rozwiązanie niż wybicie szyby lub wyważenie drzwi

Gdy Twój samochód ulega awarii na środku drogi, dzwonisz po znajomego mechanika, lawetę lub ubezpieczyciela. A co zrobisz, jeżeli z samochodem jest wszystko w porządku, ale? nie możesz go otworzyć, bo drzwi są zatrzaśnięte? Podobnie w przypadku mieszkań ? jak dostaniesz się do domu, jeżeli klucze zostały skradzione lub zgubione? W obu przypadkach warto po prostu wezwać na miejsce fachowca!

Samochód nie stoi otworem

Do podobnych zdarzeń dochodzi w rozmaitych okolicznościach ? czasami w środku nocy lub na jednym z podmiejskich osiedli. Innym razem w centrum miasta, w dodatku w godzinach szczytu. Myśli kierowcy uciekają ku sprawom pilniejszym niż chowany lub wyciągany bagaż. Chwila nieuwagi i? drzwi zatrzaśnięte, a kluczyki w środku. Wtedy konieczne okazuje się awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.

Dla wielu kierowców jedynym skutecznym rozwiązaniem wydaje się pospieszne wybicie szyby i jej późniejsza wymiana. O ile nie jest to absolutnie uzasadnione, nie warto podejmować podobnego kroku. To niebezpieczne ? przecież można się skaleczyć. Poza tym, atakując własne auto, łatwo je uszkodzić, na przykład rysując lakier, tapicerkę, niszcząc zabezpieczenia czy inne mechanizmy. Poza tym to zwyczajnie nieopłacalne. Jeżeli chcesz wstawić nową szybę (a nawet używaną lub nieoryginalną), i tak ostateczny koszt może wynieść więcej, niż… no właśnie? Jaki jest wybór?

Otóż awaryjnym otwieraniem samochodów zajmują się profesjonalni, mobilni ślusarze ? tacy jak zrzeszeni w Pogotowiu Zamkowym. Specjalistyczne narzędzia, a także wciąż aktualizowana wiedza pozwalają otwierać dowolne auta ? od topowych, do niszowych producentów, zarówno w przypadku starszych, jak i młodszych modeli. Warto podkreślić, że samodzielna próba otworzenia drzwi starszych samochodów może się powieść, na przykład sprytnie wsuniętym haczykiem. W nowych, naszpikowanych elektroniką pojazdach takie działanie zdaje się na nic. Tu potrzeba wyrafinowanych technik i specjalistycznych, niedostępnych na otwartym rynku sprzętów.

Podsumowując ? w razie zatrzaśnięcia samochodu ochłoń i jak najszybciej wezwij firmę w rodzaju Pogotowia Zamkowego. My działamy na terenie Warszawy i okolic, a jeśli mieszkasz w innym mieście, być może też znajdziesz numer do mobilnego, fachowego ślusarza od zamków samochodowych. Pamiętaj, że pracujemy w trybie całodobowym, więc możemy pomóc Ci nawet o nietypowej porze. Tylko nie wybijaj szyby…!

Jak dostać się do domu

Wiemy, że może to brzmieć abstrakcyjnie: nie wejdziesz do swojego domu. Gdy gubisz swój jedyny komplet kluczy lub jest zgubiony, sprawa wydaje się faktycznie skomplikowana. Łatwo też wyobrazić sobie sytuację, w której np. ktoś bliski posiada drugi pęk kluczy, ale przebywa bardzo daleko, w delegacji, podróży, na wakacjach, a przecież musisz wejść do środka… zaraz.

Co zrobisz? Przecież nie wyważysz drzwi niczym policjanci w filmach sensacyjnych albo nie wybijesz szyby w oknie. To znaczy, teoretycznie możesz to zrobić, ale byłoby to fizycznie ryzykowne i finansowo niekorzystne. Jednym słowem: to nie są dobre rozwiązania, nawet w awaryjnych sytuacjach.

Gdy pojawiają się kłopoty z otwarciem zamka we własnym aucie, najlepiej postawić na wiedzę i doświadczenie fachowców, którzy mają przy sobie odpowiednie narzędzia i bogate doświadczenie w swoim fachu. Ślusarze Pogotowia Zamkowego dojeżdżają na miejsce przez całą dobę i po prostu otwierają przed Tobą mieszkanie. Nie potrzebują do tego kluczy, spokojnie radzą sobie bez nich. A co później? Najlepiej od razu wymienić wkładkę i otrzymać nowy zestaw kluczy.

Pamiętaj o zaletach modeli antywłamaniowych, które są opatrzone stosownymi certyfikatami. Poczuj się bezpiecznie, wybierając fachowe wsparcie. Zamiast ryzykować kontuzję i narażać się na wysokie koszty zamów otwieranie drzwi nieobarczone żadnym ryzykiem. To jak najbardziej możliwe i dostępne. W cenach niższych, niż podejrzewasz. Zadzwoń, zamów i oczekuj na błyskawiczny przyjazd, nawet w środku nocy.