Antywłamaniowe technologie GERDA, które warto mieć w domu

Kojarzysz markę Gerda? Włamywacze z pewnością tak, na jej widok rzednie im mina… W poniższym wpisie przedstawiamy produkty polskiej firmy, której warto zaufać podczas montażu zabezpieczeń w domu lub mieszkaniu. Doświadczenie pozwala nam doradzać w tej kwestii ? warto postawić na atestowane produkty. Zanim zadasz pytanie typu ?Gerda ? jak wymienić wkładkę?, przeczytaj artykuł!

Perfekcyjna marka od 1987 roku

Działanie firmy Gerda, która istnieje na rynku już od 30 lat, opiera się o kilka filarów ? jakość, technologię i komfort. Nieustanne badania i dążenie do doskonałości przynoszą widoczne efekty. Produkty polskiej marki są doceniane za wykonanie i działanie. Posiadają szereg certyfikatów i są wykonywane zgodnie z normą ISO 9001. Autoryzowany serwis produktów Gerda to zasługa współpracy z siecią sprawdzonych partnerów, takich jak Pogotowie Zamkowe. Jeśli chodzi o zabezpieczenia  ? jak wymienić wkładkę czy zamek, wiemy po prostu z doświadczenia.

Technologie Gerda są przeznaczone zarówno do domów, jak i firmowych siedzib. Zrównoważona produkcja, rozwój oparty o badania naukowe czy porady Biura Operacji Antyterrorystycznych sprawiają, że liczba klientów nieustannie rośnie. Oferta firmy obejmuje między innymi:

  • drzwi,
  • bramy,
  • zamki,
  • czujniki,
  • wkładki,
  • stolarkę aluminiową,
  • kłódki.

Dowiedz się, co je cechuje.

Drzwi, które chronią Twoją prywatność

W ofercie Gerda znajdują się drzwi zaprojektowane zarówno pod kątem mieszkań, jak i domów. Stylistycznie reprezentują różne szkoły designu, ale niezależnie od wyglądu są po prostu bardzo wytrzymałe i trwałe. Podczas ich tworzenia pamięta się również o właściwościach termoizolacyjnych oraz praktycznych technologiach, które sprawdzają się każdego dnia. Skoro w każdym budynku trzeba zamontować drzwi ? najlepiej zainwestować w te sprawdzone i wytrzymałe!

Zamki i wkładki antywłamaniowe

Nie bez powodu w wyszukiwarce często wpisuje się takie hasła, jak ?Gerda? ? jak wymienić wkładkę?. Jeżeli zorientujesz się, jakie certyfikaty i atesty posiada ta firma, rzeczywiście będziesz chciał zrezygnować z dotychczasowego zamka na rzecz nowego, antywłamaniowego, 100% Made in Poland. Zamki i wkładki po prostu świetnie chronią drzwi przed nieautoryzowanym otwarciem, a ich przewiercenie czy złamanie jest bardzo utrudnione. Możesz spróbować samodzielnego montażu jednej z topowych wkładek tego producenta, ale możemy zrobić to za Ciebie. Wystarczy jeden telefon, a na terenie Warszawy dojedziemy niezależnie od godziny i dnia.

Czujniki, akcesoria, technologie

Jeżeli budujesz dom lub remontujesz mieszkanie, zadbaj o to, żeby w środku znalazły się wszelkie przydatne w dzisiejszych czasach udogodnienia i zabezpieczenia. Znakomity przykład stanowią czujniki gazu, czadu i dymu. Dobrze wiesz, ile ofiar bezwonnego truciciela rocznie umiera we własnych czterech ścianach. Stara instalacja lub przypadkowa awaria ? powodów może być wiele, ale efekt zawsze równie tragiczny. Czujniki tej marki czuwają nad Twoim bezpieczeństwem, a ich korzystna cena zachęca do bezzwłocznego montażu.

Pamiętaj o atestowanych produktach tej firmy również, gdy zechcesz kupić nową kłódkę lub stolarkę okienną. Polska jakość słynąca na całym świecie? Jako Pogotowie Zamkowe nie bez powodu doradzamy wybór marki Gerda. Skontaktuj się z nami ? doradztwo w zakresie bezpieczeństwa przyda Ci się w każdych okolicznościach.