Kiedy auto NIE stoi otworem – awaryjne otwieranie

Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie? Brzmi jak głupi dowcip, ale pewnie nie jest Ci w tym momencie do śmiechu. Pora podjąć jakieś kroki, ale nie do końca wiadomo, co robić. Jest na to sposób ? sprawdzony i skuteczny. Dowiedz się, jak dostać się do zatrzaśniętego auta niskim kosztem. Bez kluczyka, w pełni legalnie i bezpiecznie.

Słaby prezent od losu ? zatrzaśnięty samochód

Samochody różnią się pod wieloma względami. Począwszy od marki czy wersji wyposażeniowej, po silnik i najlepsze przeznaczenie. Wszystkie auta są jednak w jakiś sposób zabezpieczane. Od lat standardem są takie rozwiązania, jak autoalarmy, immobilisery, centralne zamki czy inne, jeszcze nowocześniejsze, bardziej zaawansowane technologie.

Jest wielce prawdopodobne, że Twój samochód również posiada zautomatyzowane zabezpieczenia, które mogą spłatać psikusa.

Jeśli wysiądziesz z samochodu, ale bez kluczyków. Zostaną w środku. A Ty na zewnątrz. Przed zatrzaśniętym, własnym pojazdem.

Dlatego po pierwsze: pilnuj nawyku zabierania kluczyków ze sobą przy każdym wysiadaniu. Nawet podczas rozpakowywania zakupów czy czyszczeniu tapicerki. Na mieście i przed domem. W dni wolne i robocze. Zawsze. Po prostu pamiętaj, że z zatrzaśniętym autem wiąże się pewien kłopot. Istotny. Nie otworzysz go ot tak, po prostu. Jeśli samochód jest w miarę nowy, klasyczne metody na haczyk przez szparę w drzwiach z pewnością się nie sprawdzą. Tu trzeba fachowców. I siły spokoju.

Byle nie gwałtownie

Co robi wielu kierowców wobec zatrzaśniętego samochodu? Zakasuje rękawy, bo chce rozwiązać sprawę szybko ? wybijając szybę i w ten bezpardonowy sposób dostać się do środka. Błąd, błąd, błąd.

Podstawowa sprawa jest taka, że to za duże ryzyko. Można się pokaleczyć, poranić. Zniszczyć lakier, tapicerkę. A poza tym ? to drogi ruch. Wymiana szyby ? nawet na używany zamiennik, jest wysokim kosztem. Istnieje tańsze i lepsze rozwiązanie. Domyślasz się już, jakie?

Pogotowie Zamkowe do Twojej dyspozycji 24/7

Odpowiednią osobą do otwarcia samochodu jest profesjonalny ślusarz. Ale skąd ?wytrzasnąć? ślusarza na ulicach Warszawy lub okolic, szczególnie poza standardowymi godzinami pracy? Wystarczy wejść na serwis-zamkow.com i zamówić usługę całodobowego pogotowia zamkowego. Jedną z podstawowych usług jest właśnie otwieranie pojazdów bez kluczyków. Poznaj 7 argumentów na rzecz tego rozwiązania.

  1. Pogotowie Zamkowe działa całkowicie legalnie ? w oparciu o policyjną licencję.
  2. Każdy zatrudniony ślusarz ma spore doświadczenie, wykazuje się profesjonalizmem, dyskrecją i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów z zamkami.
  3. Awaryjne otwieranie zamków jest możliwe w przypadku każdego modelu samochodu.
  4. Cena usługi nie jest wysoka. Wbrew pozorom opłaca się bardziej, niż wybicie szyby.
  5. Pogotowie Zamkowe działa na terenie Warszawy i okolic w trybie 24/7.
  6. Przez serwis-zamkow.com możesz także zamówić awaryjne otwieranie mieszkań i sejfów, kompleksowy serwis zamkowy (wymiana, sprzedaż, naprawa, montaż, konserwacja), instalację systemów klucza generalnego master key, montaż dodatkowych zabezpieczeń w domu lub biurze, a także naprawę powłamaniową.