Ząbki

Miasto Ząbki w okolicach Warszawy jest jednym z wielu miejsc, do których dociera nasze mobilne pogotowie ślusarskie. Przekonaj się, z jak szeroką ofertą masz do czynienia. A przecież działamy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Zapraszamy do sprawdzenia kilku sytuacji, w których pomoc fachowca, nawet w środku nocy, wydaje się nieoceniona. Zapisz nasz numer!

Serwis zamków GERDA Ząbki

Kojarzysz markę GERDA? Z pewnością, być może nawet masz przy sobie jeden z kluczy albo cały pęk sygnowany charakterystycznymi literami. Mówimy o zakładzie, który od 1987 roku nieustannie się rozwija, wciąż poszerzając asortyment, który wyróżniała i nadal wyróżnia najwyższa jakość. Zacznijmy od tego, że ta jedna marka odpowiada za:

  • zamki, wkładki, kłódki;
  • czujniki dymu, gazu, czadu;
  • drzwi do mieszkań i domów;
  • bramy garażowe;

a także inne, niemniej udane, projekty. Jednym z elementów filozofii GERDA jest współpraca z siecią certyfikowanych serwisantów. Pogotowie Zamkowe z siedzibą w Warszawie również do nich należy. Jeżeli więc mieszasz lub pracujesz w Ząbkach, a masz jakiś problem z produktami GERDA, skontaktuj się z nami. Nawet po upływie okresu gwarancyjnego potrafimy wymienić poszczególne części lub zakonserwować mechanizmy, aby nie przysparzały problemów w przyszłości. Dbamy o jakość, podobnie jak firma z 30-letnim doświadczeniem. Dużą zaletą naszego serwisu jest możliwość umówienia się w dosłownie każdym terminie. Nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy. Również w weekendy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Montaż zamków – samodzielnie czy z fachowcem

O ile wymiana wkładki nie nastręcza jeszcze szczególnych problemów, nie stanowi poważnego wyzwania o tyle samodzielne założenie całego zamka jest już nieco kłopotliwe. Już na etapie zakupu możemy wahać się, co konkretnie wybrać. Jest tak wielu dobrych producentów, i z Polski, i z zagranicy. Nie sposób wymienić wszystkich. Zamki o wysokiej klasie odporności na włamanie otrzymasz w sklepach specjalistycznych, hurtowniach, sklepach internetowych czy dyskontach budowlanych. Ale później przygotować odpowiednio drzwi, dobrać rozmiar, wycinać, montować, skręcać… Nie jest to najłatwiejsze zadanie. A prawidłowy montaż zamków jest konieczny, by dobre mechanizmy działały zgodnie z intencjami twórców. Jeżeli chcesz uniknąć kłopotów z włamywaczami i… ubezpieczycielami, a także mieć pewność, że zamek jest dobrze kupiony i jeszcze lepiej założony – powierz to zadanie takiej firmie, jak Pogotowie Zamkowe. Ząbki to kolejny obszar w okolicach Warszawy, w którym z powodzeniem działamy. Przyjeżdżamy wtedy, gdy nas potrzebujesz. Możemy także umówić się ze sporym wyprzedzeniem. Najważniejsze to dobrać zabezpieczenia pod kątem swoich indywidualnych potrzeb, a także drzwi. Jeżeli zamek będzie spełniał rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa, a co do jego instalacji nie będzie żadnych wątpliwości, przez najbliższe lata będziesz cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie. Do tego regularne czyszczenie, optymalna konserwacja, co jakiś czas serwis – i wszystko pod kontrolą, czyli tak, jak być powinno.