Włochy

Wymiana zamków to tylko jedna z usług ślusarza, których możesz potrzebować mieszkając na pięknej i jedynej w swoim rodzaju dzielnicy Warszawy – mowa o Włochach. Gdy potrzebujesz eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa, zadzwoń po fachowca, który jest dostępny dla Ciebie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oto oferta na każdą kieszeń, która ciekawi przede wszystkim tak szerokim zakresem.

Nie tylko wymiana zamków – Warszawa Włochy

Włochy warszawskie, a nie na południu Europy, są miejscem równie miłym do życia. Wszystko jest kwestią odpowiedniej perspektywy! Niezależnie od tego, czy posiadasz tam domek, mieszkanie w bloku, a może firmową siedzibę, potrzebujesz przede wszystkim realnego poczucia bezpieczeństwa. Jak o nie zadbać? Nie da się go uzyskać bez troski o odpowiedni wybór zamków. Polecamy przede wszystkim modele antywłamaniowe, które spełniają normy zarezerwowane dla najlepszych klas bezpieczeństwa. Rynek jest pod tym względem bardzo przyjazny, ponieważ polscy i zagraniczni producenci nieustannie udoskonalają swoje technologie. Niestety, w miarę upływu czasu umiejętności zwiększają także włamywacze, więc w ostatecznym rozrachunku wniosek jest prosty – nawet najlepsze zamki warto co jakiś czas wymieniać na… jeszcze lepsze i nowsze.

Jako Pogotowie Zamkowe działające na terenie Warszawy oferujemy kompleksowy serwis zamków, a więc ich:

  • sprzedaż;
  • naprawę;
  • czyszczenie;
  • konserwację;
  • montaż;
  • demontaż;
  • awaryjne otwieranie.

Jesteśmy certyfikowanym serwisantem produktów znanej marki GERDA, ale chętnie zajmujemy się praktycznie każdym rodzajem zamków. Pomagamy we wstawianiu zarówno modeli nawierzchniowych, jak i wpuszczanych. Polecamy się do naprawiania nawet drobnych, lecz niepokojących awarii, a także czyszczenia mechanizmów za pomocą specjalistycznych preparatów. Odpowiednia konserwacja zapobiega zbyt szybkiej eksploatacji. Pamiętaj, że prawidłowy montaż zamków jest ważny w kontekście działania na 100% ich możliwości, a także zapisów polisy ubezpieczeniowej chroniącej na wypadek włamania. Jednym słowem – nie wystarczy kupić dobry, drogi zamek. Trzeba go jeszcze odpowiednio założyć, zabezpieczyć i używać. W przypadku każdej awarii do dyspozycji jest Pogotowie Zamkowe z siedzibą w Warszawie.

Awaryjne otwieranie na każdej stołecznej dzielnicy

Dojedziemy na Włochy nawet w środku nocy, jeżeli potrzebujesz specjalistycznego, ślusarskiego serwisu. Wiemy, jak nieprzewidywalne bywają sytuacje związane z bezpieczeństwem. Zdarzają się choćby przypadkowe zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. W obliczu takiego mini-kryzysu warto powstrzymać nerwy na wodzy i nie wybijać szyby. Są lepsze, bezpieczniejsze i tańsze sposoby na dostanie się do środka. Telefon do ślusarza, który posiada licencję policji oraz narzędzia lockpickingowe otwiera tę listę.

Podobnie w przypadku drzwi do domów, do których nie gubisz klucze lub zostają one skradzione albo sejfów, do których nagle tracisz dostęp, a przecież to Twoja własność. Z zamkami bywa naprawdę różnie, o czym wiemy doskonale, od lat świadcząc profesjonalne usługi związane z ich mechanizmami. Ślusarz musi być gotowy na otwieranie zamarzniętych drzwi pojazdów, pomoc w zakładaniu systemów klucza generalnego (master key) czy naprawę drzwi zahaczającą o spawalnictwo. Nieustannie szkolimy się w kolejnych dziedzinach, by nasz serwis obejmował coś więcej, niż standardowa naprawa zamków. Awaryjne otwieranie i wiele innych, jeszcze bardziej nietypowych usług, połączone z niskimi cenami oraz mobilnym dojazdem 24/7 stanowią nasze – nomen omen – kluczowe atuty.