Targówek

Na Targówku oraz innych osiedlach Warszawy działamy szybko i błyskawicznie pomagając w takich sprawach, jak naprawa zamków, certyfikowany serwis GERDA czy awaryjne otwieranie drzwi bez klucza. Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać.

1. Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawowa potrzeba każdego człowieka. Jak łatwo zachwiać to poczucie wiedzą osoby, które padły ofiarą włamania, kradzieży czy napadu. Jeśli złodziej na zniszczenie zamka w drzwiach potrzebuje zaledwie minuty, coś jest nie w porządku. Konieczna jest wymiana zamków. Jako Pogotowie Zamkowe wiemy, jaki konkretnie model pasuje do danych drzwi. Targówek jest dzielnicą charakteryzującą się różnorodną zabudową. Inne potrzeby mają posiadacze mieszkań, domów czy budynków firmowych. Wszyscy chcą czuć się maksymalnie ochraniani. Dlatego rozpatrujemy zlecenia indywidualnie, proponując sprzedaż i montaż zamków, których jakość potwierdziły niezależnie, wiarygodne badania. Zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się w sprawie usług ślusarskich, które zwiększą poziom bezpieczeństwa dla mieszkańców i ich mienia.

2. Mobilność, czas działania – również na Targówku

Jak sugeruje nazwa – Pogotowie Zamkowe – dojeżdżamy na miejsce, świadcząc usługi na terenie całej Warszawy i okolic. Nasi ślusarze są do dyspozycji w trybie całodobowym, przez cały tydzień. Nieważne, która jest godzina. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, otrzymasz ją. Jesteśmy błyskawiczni, choć precyzyjni. Doświadczenie i dostępność sprzętu usprawniają naszą pracę, ale nie zaniedbujemy detali. Jednym słowem – rozwiązujemy problemy z zamkami w mig!

3. Konkurencyjna cena

Wiemy, że bezpieczeństwo jest bezcenne, ale nie mamy zamiaru nadszarpywać stanu Twojego domowego budżetu. Dlatego oferujemy szerokie usługi ślusarskie w konkurencyjnych cenach. Życie w Warszawie jest drogie? Trudno się z tym nie zgodzić, ale zobacz, że usługi mogą być tańsze, niż się powszechnie myśli. Inwestując w zamek antywłamaniowy, zamontowany w 100% zgodnie z wytycznymi producenta masz pewność, że sprawdzi się w trudnych chwilach i podniesienie poziom bezpieczeństwa. Niech martwi się włamywacz, a portfel… niech nie szczupleje bez powodu!

4. Nie tylko montaż i wymiana zamków, czyli awaryjne otwieranie

To, jak szeroką ofertę mamy dla Warszawiaków, niech odzwierciedla fakt świadczenia usług polegających na awaryjnym otwieraniu zatrzaśniętych samochodów, zepsutych sejfów czy drzwi, do których klucze gdzieś się zapodziały. Licencja policji, sprzęt lockpickingowy oraz najważniejsze umiejętności wystarczą nam, by od ręki otworzyć dowolny zamek bez użycia kluczy. A jeśli złamane resztki znajdują się w środku, np. stacyjki, to również umiemy je wyjąć! Jednym słowem, działamy szeroko. Nie trać nerwów, masz wsparcie. Dojeżdżamy na Targówek o każdej porze, nie niszcząc Twoich drzwi czy rysując samochodu podczas awaryjnego otwierania. Taki fach – w sposób kontrolujemy włamujemy się na Twoje życzenie! A następnie doradzamy, jak ochronić się na przyszłość.

5. Kompleksowy serwis zamków

Co potrafi ślusarz, który pracuje w Pogotowiu Zamkowym? Wymieńmy najważniejsze usługi, które  świadczy z dojazdem do Twojego domu:

  • sprzedaż i montaż zamków nawierzchniowych i wpuszczanych (również antywłamaniowych, z certyfikatami niezależnych ośrodków badawczych, różnych renomowanych producentów);
  • serwis GERDA dzięki współpracy z tą znaną polską marką;
  • czyszczenie i konserwacja profesjonalnymi preparatami;
  • naprawa zepsutych zamków i wkładek.