Tarczyn

Miasto Tarczyn to kolejne miejsce na mapie Mazowsza, które pozostaje w orbicie działalności naszego Pogotowia Zamkowego, czyli firmy skupiającej się na usługach ślusarskich z każdego obszaru – od sprzedaży i montażu zamków, przez awaryjne otwieranie po naprawę drzwi czy zakładanie systemów klucza generalnego. Poznaj nas bliżej. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Fachowcy od zamków również w Tarczynie

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo domu, mieszkania czy biura, warto zaczynać od podstaw. Jasne, świetnym wyborem jest montaż kamer, czujników i innych systemów, ale przede wszystkim potrzebujesz wysokiej klasy zamków. Najlepiej atestowanych, o potwierdzonej, wysokiej klasie odporności na włamanie. Wybór takich mechanizmów na rynku jest ogromny, mówimy nie tylko o polskich, ale i zagranicznych producentach. Poszczególne modele warte polecenia są do kupienia w dyskontach budowlanych, sklepach specjalistycznych, przez Internet, w hurtowniach. Szczerze mówiąc, stojąc przed półką, można czuć się oszołomionym… Taki wybór! Dlatego całkiem rozsądnym krokiem wydaje się powierzenie tego zlecenia specjalistom. Jako Pogotowie Zamkowe oferujemy ciekawy pakiet: sprzedaż wyselekcjonowanego pod kątem Twoich potrzeb zamka wraz z dojazdem do Tarczyna lub innej miejscowości i montażem na miejscu. Brzmi ciekawie? W praktyce jest jeszcze lepiej! Otrzymujesz bezpieczny, trwały, solidny zamek wykonany z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowany pod kątem współczesnych potrzeb. Choć żaden model nie daje pełnej gwarancji antywłamaniowej, inwestując w lepszą wkładkę i cały zamek zwiększasz szanse ochronienia się przed nieuprawnionym wejściem do środka.

Nasze kolejne usługi związane z zamkami to ich naprawa. Czasem wystarczy dokładne oczyszczenie wnętrza, innym razem wymiana wkładki. Jeśli i to nic nie da, pozostaje wstawić nowy zamek. Nie lekceważ objawów awarii. Wszystkiemu da się przeciwdziałać, tylko trzeba wiedzieć, jakimi środkami. Wieloletnie doświadczenie, szkolenia, kontakt z klientami indywidualnymi i firmowymi – to wszystko daje nam pewność w realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Zleć nam cokolwiek związanego z zamkami, a przekonasz się, że znamy rozwiązanie. Dbamy o regularny serwis Twoich zabezpieczeń, oferujemy konserwację mechanizmów w celu wydłużenia ich przydatności. Wszystko czego potrzebujesz w ramach jednej firmy…

Awaryjne otwieranie (i nie tylko)

Montaż zamków czy ich wymiana to nie wszystko, co możemy zaoferować. Usługi Pogotowia Zamkowego rozciągają się także na inne obszary, jak chociażby awaryjne otwieranie zamków w drzwiach, sejfach czy pojazdach. Jeżeli gubisz klucze, zostają Ci one skradzione lub łamią się i do niczego nie nadają, pozostaje Ci telefon do fachowca albo… użycie siły, czego absolutnie nie polecamy. Zamiast narażać się na zbędne koszty i ryzyko zniszczenia własności, po prostu zadzwoń do nas. Posiadamy sprzęt do otwierania bez użycia kluczy. Nic przy tym nie niszczymy, działamy błyskawicznie, a co istotne – dyskretnie. Przekonaj się o tym, stawiając na nas w każdej kryzysowej sytuacji.

Oprócz tego polecamy się w wielu innych sytuacjach. Wdrażamy systemy master key, instalując je na przykład w biurowcach czy na osiedlach mieszkaniowych. Dojeżdżamy do Ciebie z kablami do akumulatora, zimą pomagamy otworzyć zamarznięte drzwi. Prowadzimy autoryzowany serwis dla firmy GERDA, którą zapewne doskonale znasz. Naprawiamy nie tylko zamki, ale i drzwi, na przykład po włamaniu… Po prostu zadzwoń lub napisz, a pomożemy, podchodząc do Twojego problemu indywidualnie.

  • Pod telefonem 24/7.
  • Siedziba w Warszawie, ale działalność na terenie okolic (np. w Tarczynie).
  • Licencja policji.
  • Konkurencyjne stawki.
  • Dostęp do nowoczesnego, legalnego sprzętu lockpickingowego.
  • Skuteczność i dyskrecja w realizacji każdego zlecenia.