Sulejówek

Sulejówek, Warszawa – na Mazowszu jest wiele miejsc, w których warto żyć, mieszkać, prowadzić biznes. Wszędzie jednak są potrzebni fachowcy, aby wyręczać w tym, co nastręcza największych kłopotów. Poznaj Pogotowie Zamkowe – naszą ekipę ślusarską, której oferta jest na tyle szeroka, by rozwiązywać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Poznaj kilka przykładowych, a po więcej informacji – zajrzyj na naszą stronę internetową lub po prostu zadzwoń.

Systemy master key Sulejówek

Czy wiesz, jak działa system klucza generalnego? To nie miejsce, by się szczególnie rozpisywać, ale jedno jest pewne: coraz więcej klientów pyta o podobne rozwiązanie. Chodzi o to, by za pomocą odpowiedniego doboru wkładek ograniczyć liczbę kluczy. Na osiedlach mieszkaniowych, w dużych obiektach firmowych, w przestrzeni publicznej duże znaczenie ma kontrola dostępu. Część pomieszczeń powinna być dostępna dla wszystkich, pozostałe nie. A co najlepsze – wystarczy jeden klucz (master key), by każdy mógł zrezygnować z pęku i po prostu korzystać z tego, co najlepsze.

Projektujemy systemy klucza generalnego i wdrażamy je w życie. Współpracujemy między innymi z deweloperami. Jedną z wielu korzyści jest na przykład możliwość udostępnienia mieszkańcom jednego klucza otwierającego klatkę schodową, piwnicę, śmietnik i bramę. Wygodne? Jeszcze jak!

Naprawa zamków 24/7

Każdy mechanizm ma swoją żywotność. Praktycznie nie ma technologii bezawaryjnych. Również w przypadku zamków i wkładek coś może się popsuć. Widać to chociażby po zacinaniu się kluczy, braku możliwości pełnego zamknięcia drzwi. Co robić w takiej sytuacji? Najlepiej wezwać fachowca! Nasze pogotowie działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Sulejówek to jedno z miast, do których docieramy zawsze, gdy nas potrzebujesz. Co możemy zaoferować? Kilka optymalnych rozwiązań:

  • czyszczenie wnętrza zamka specjalistycznym preparatem;
  • wymianę uszkodzonych części;
  • wstawienie nowego zamka;
  • konserwację mechanizmu na przyszłość.

Po przyjeździe zobaczymy, co się stało i co można zrobić. Spokojnie – żadna z tych usług nie zrujnuje Twojego portfela. Inna rzecz, że bezpieczeństwo jest potrzebą bezcenną. Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której nie możesz liczyć na własny zamek, elementarny element ochrony budynku. A jednak, bywa i tak. Dlatego zawsze miej w pogotowiu telefon do ślusarzy, którzy znają się na zamkach i potrafią rozwiązać każdy problem.

Awaryjne otwieranie samochodów

Jak już mowa o kłopotach, kolejna sytuacja, którą łatwo sobie wyobrazisz. Przyjeżdżasz do Sulejówka, trochę się spieszyć, wyciągasz coś z samochodu, trzaskasz drzwiami, elektroniczne zabezpieczenia się włączają, a… klucze zostały w środku. W tym miejscu następuje zapewne erupcja złości, skądinąd całkiem zrozumiałej. Sytuacja, w której się znajdujesz, nie jest bynajmniej zbytnio komfortowa. To jednak nie chwila na kryzys. Trzeba znaleźć szybkie rozwiązanie. Nasuwa się metoda skrajna, ale niebezpieczna, nie polecamy jej. Chodzi oczywiście o ręczne wybicie szyby. Raz, że możesz się pokaleczyć, dwa, że to zwyczajnie nieopłacalne. Koszt nowej (a nawet używanej szyby) zapewne przewyższa koszt naszego przyjazdu. A co mamy w zanadrzu? Narzędzia służące do awaryjnego otwierania bez śladu. Nieważny producent, seria, rocznik. My otworzymy każdy pojazd, ponieważ mamy doświadczenie, wciąż się szkolimy i pozwala nam na to profesjonalny sprzęt. Po prostu włamujemy się do Twojego auta, oczywiście za zgodą i wolą… Przekonaj się, jak wiele sytuacji związanych z zamkami można rozwiązać przy pomocy fachowca. Pamiętaj o nas, pamiętaj o Pogotowiu Zamkowym!