Raszyn

Pogotowie Zamkowe działa zarówno w Warszawie, jak i takich miejscowościach, jak nieodległy Raszyn. Istnieje wiele sytuacji, w których możesz potrzebować wsparcia profesjonalnego ślusarza. Poznaj je poprzez naszą szeroką ofertę, która wyróżnia się na tle konkurencji. Działamy lokalnie, dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa klientów na Mazowszu.

Wymiana zamków – Raszyn

Kiedy potrzebujesz wymiany zamków? Wbrew pozorom, nie tylko po poważnej awarii. Taką decyzję podejmuje się chociażby po dużym remoncie, wyprowadzce dotychczasowych lokatorów czy włamaniu. Najważniejszy jest cel, a więc uzyskanie jak największego poczucia bezpieczeństwa. Specjalnie unikamy słowa 100-procentowego, ponieważ żaden zamek tego nie zapewni. Jednak im lepszy model, tym większa szansa, że włamywacz nic nie wskóra. Dlatego warto inwestować w zamki i wkładki z górnej półki, wyposażone w certyfikaty i atesty świadczące o wysokiej klasie odporności na włamanie. My – jako pogotowie ślusarskie działające na przykład na terenie Raszyna – oferujemy dojazd, sprzedaż i montaż rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. Zamki wpuszczane i nawierzchniowe, wytrzymałe, a przede wszystkim niepodatne na awarie i zbyt szybkie zużycie są tańsze, niż myślisz. Można je kupić na własną rękę, zamontować także, ale czy na pewno znajdziesz na to czas? Z tym bywa trudno… Polegając na fachowcu masz pewność, że zlecenie jest zrealizowane prawidłowo od A do Z, w każdej kwestii.

Naszą specjalnością jest nie tylko zakładanie nowych zamków. Oferujemy także naprawę, jeśli jest ona możliwa. Czasami wystarczy czyszczenie mechanizmów specjalnym preparatem, który usuwa zalegający brud, drobinki tłuszczu, kurzu czy rdzy. W innych przypadkach wystarczy nowa część albo założenie wkładki (oczywiście w tym samym rozmiarze). Jeżeli naprawa nie jest możliwa, od ręki zakładamy nowy zamek. Nie może być tak, że dostęp do Twojego mieszkania lub biura nie jest w żaden sposób zabezpieczony.

Dbamy o to, by każdy serwis był przeprowadzony maksymalnie dobrze. Dlatego oferujemy konserwację mechanizmów, by wytrzymywały intensywną eksploatację dłużej, bez skutków ubocznych. Montowane przez nas zamki są obejmowane gwarancją, abyś w każdym momencie miał pewność, że ewentualne usterki zostaną usunięte.

Naprawa drzwi, awaryjne otwieranie – wszystko, czego potrzebujesz

Pogotowie Zamkowe działa na wielu frontach, niezależnie czy mówimy o Warszawie, czy Raszynie. To po prostu szeroka oferta nastawiona na szybkie reagowanie, ponieważ pracujemy w trybie całodobowym. Padasz ofiarą włamania? Oprócz policji, dzwoń po ślusarza. Naprawianie drzwi, wymiana zamków, przywrócenie zabezpieczeń do normalnego poziomu – to wszystko zadania dla fachowca.

Znamy się także na systemach klucza generalnego. Dzięki master key deweloperzy, administratorzy obiektów użyteczności publicznej, a nawet właściciele dużych domów mogą ograniczyć liczbę kluczy do minimum. Każdy otrzymuje poziom dostępu do konkretnych pomieszczeń w zależności od uprawnień i potrzeb. Brzmi ciekawie? W praktyce sprawdza się to znakomicie!

Oprócz tego specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu drzwi, samochodów, sejfów. W każdej chwili możesz zadzwonić po ślusarza, który dysponuje narzędziami do lockpickingu, a przez to jest w stanie otworzyć dowolny zamek bez dodatkowych zniszczeń.

Postaw na Pogotowie Zamkowe, czyli:

  • wieloletnie doświadczenie;
  • zaufanie potwierdzone licencją policyjną;
  • dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii;
  • serwis z dojazdem do domu (np. do Raszyna) 24/7;
  • precyzję w każdej usłudze.