Piaseczno

Terenem naszych działań może być Warszawa, Piaseczno albo inne mazowieckie miasto wraz z okolicznymi miejscowościami. Po prostu. Działamy tak, by zapewnić Ci bezpieczeństwo w każdej chwili, nieważne, czy jest środa popołudnie, czy noc między sobotą, a niedzielą. Serwis zamków o wielu obliczach to Pogotowie Zamkowe, które nieustannie poszerza ofertę. Poznaj ją bliżej, by skorzystać z tych usług lub polecić je swoim znajomym w sytuacjach kryzysowych.

Nie tylko naprawa zamków, czyli usługi ślusarskie Piaseczno

Działamy w mobilnym trybie, czyli podjeżdżamy do Ciebie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Możemy to zrobić na przykład z zamkami i wkładkami, również o klasie antywłamaniowej, aby zamontować je i odpowiednio dostosować do Twoich drzwi. Znasz rozróżnienie na zamki nawierzchniowe i wpuszczane? Wiesz, co oznacza rozmiar 30/35G wkładek? Co mówi nam klasa odporności na włamanie? No cóż, to wiedza fachowa, więc wybór najlepszych rozwiązań warto konsultować, a nawet powierzać specjalistom. Po prostu. Dla Twojej wygody. My zajmiemy się tym, by wyposażyć Cię w to, co najlepsze i sprawdzone. Poza tym potrzebujesz profesjonalnego montażu, który jest niezbędny, aby mechanizmy nie obluzowały się, gdy nadejdzie czas próby.

Ale przecież montaż zamków oraz ich sprzedasz to nie wszystko, co oferuje profesjonalne pogotowie ślusarskie. Nasza firma proponuje także:

  • doradztwo w zakresie zabezpieczeń budynków;
  • czyszczenie i konserwację mechanizmów;
  • regularny serwis zamków oraz wkładek;
  • montaż systemów master key.

Każdy z tych wątków warto rozwinąć. Choćby master key. Czy wiesz, czym są systemy klucza generalnego? W największym skrócie chodzi o taki dobór wkładek w zamkach na terenie budynku (lub kompleksu obiektów), aby jeden klucz pozwalał na dostęp do wielu pomieszczeń, w zależności od poziomu autoryzacji. Czyli możemy wyobrazić sobie obiekt firmowy, w którym właściciele oraz technicy i administratorzy mogą wejść jednym kluczem praktycznie do każdego pokoju, a szeregowi pracownicy wyłącznie do części pomieszczeń. Albo osiedle mieszkaniowe, gdzie jeden klucz otwiera klatkę schodową, piwnicę, bramę wjazdową oraz śmietnik. Proste? Jeszcze jak! Wygodne? Bardziej, niż myślisz. Bezpieczne? Oczywiście, inaczej nie byłoby takiego zainteresowania biznesmenów, deweloperów czy zarządców.

Jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację zamków, dysponujemy specjalistycznymi preparatami, które usuwają drobinki wody, kurzu, rdzy czy brudu. Jednocześnie zabezpieczają delikatne mechanizmy przed zbyt szybką eksploatacją i powstawaniem np. korozji. Taki szybki, tani i prosty serwis możemy wykonać u Ciebie przy okazji innego zlecenia. Zadzwoń, na pewno się dogadamy!

Wreszcie, oferujemy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Mamy na to certyfikat firmy GERDA, której jesteśmy autoryzowany, atestowanym partnerem. Ale zdajemy sobie sprawę, że możesz chcieć naprawić zamek lub wkładkę innego producenta. To dla nas również żadna przeszkoda. Po prostu umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu – może być Piaseczno lub dowolna dzielnica Warszawy.

Awaryjne otwieranie

Zapisz nasz numer, ponieważ okazuje się przydatny w różnych okolicznościach. Jedną z naszych wielu usług jest awaryjne otwieranie – zamków, drzwi oraz samochodów. Dysponujemy specjalną licencją policji, która umożliwia nam działania w świetle prawa. Posiadamy narzędzia, które otwierają zamki bez użycia klucza. Obojętnie, czy mowa o zatrzaśniętym samochodzie czy mieszkaniu, do którego nie masz wstępu przez kradzież kluczy. Zrobimy, co do nas należy. W korzystnej cenie, bez uszkodzeń. Dyskretnie, szybko, kiedy tego potrzebujesz. Po prostu skontaktuj się z Pogotowiem Zamkowym!